Honda 2 відгука про Honda Shadow 2007 року

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

дорожній просвіт, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Honda Shadow 2007

Honda Shadow 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма, шумоізоляція

Отличный мотоцикл, покупал не новым.
Большое литое переднее колесо и оригинальная заводская расцветка сразу же привлекли моё внимание.
За все время использование ни одной поломки, только масло и фильтра менял.
Дополнительно установил бэтвинг с музыкой и GPS, вместительные ковры и тут я понял, что мне все ещё недостаточно комфорта и пересел на Harley-Davidson Electra Glide Ultra Limited 2013.
Можно было на Хонду поставить удобное сиденье, но экономически тюнинг, в таком случае, был бы уже выше стоимости самого мотоцикла.
Конец.

дорожній просвіт, шумоізоляція

55 тис.км 4 л / 100 км Подорожі

шадов 750 аеро в модифікації Фенікс. 2007 року народження.) Купував агрегат в їдеальному стані з пробігом в 200 км через салон під замовлення, з японського аукціону, байк прийшов з деякими пошкодженнями при транспортуванні ,можна було відмовитись ,але не зміг ) так як запустився двигун з пів оберту, та й пошкодження були не значні .Відразу про модифікацію Фенікс, вона на відміну від звичайної Аєро, відрізняється додатковими пятьма кінськими силами ,як пояснює виробник це трохи інші налаштування "мозку" та карбюратора ,оскільки перед цим відїздив сезон на шадов 600 то різниця дуже відчутня ). Основні плюси це управління ,керується мотоцикл дуже легко та інтуєтивно , на різних швидкостях ,кресер у нього 120 км ,далі можна, але вже не дуже хочется особливо по нашим "дорогам" ,запасу для обгону вантажівок вистачає з головою ! Гарна глибока, посадка, з моїм зростом в 180 см та вагою в 90 кг абсолютно зручно ,а ось стокове сідельце, довелось замінити гелевим для зручності в "дальнобої " не плутайте з "дальняком" ). Гальма класні ,можна легко заблокувати "задок" так що рекомендую вчити правильне послідовне мото гальмування ,це жеттевонеобхідний процес.) З родзинок це звичайно кардан який почали ставити з 2004 року ,зручно надійно ,змінюєш мастило раз в 50 тисяч в планетарці тай по всьому ,щира дяка рисоїдам за цей рідкістний девайс в цьому класі мото.) Комфорт ...що тут сказати ..це найкомфортніший мот в сегменті до літра ,серед крузаків,передня вилка просто лімузин, відпрацьовує ВСЕ ,задні аморти мають 5 позицій на різний смак ,в кого проблеми зі спиною рекомендую саме Аєро. Байк поїздив зі мною і в Альпах в Доломітах і в Карпатах ,взагалі за 50 тисяч жодних траблів чи проблем не виникло .Пасажир до 60 кг _ рекомендовано ,якщо важчий ..ну... шукайте легшу ))) жартую звичайно, моя пасажир 55 кг плюс 30 кг кофрів _ політ нормальний ,зупинки кожні 80 _100 км обовьязкові щоб виявити повагу до довгих ніжок ).Мастило лив мотюль але репсол подобається більше ,воно "тихіше" та менше гріється ,розхід мастила відсутній ,є товариш з шадов з пробігом у 190 тисяч також клянеться що мастило не жере .Недоліки ,мабуть головний це кліренс ,тому будте обережні на лежачих копах,світло так собі я поставив яскравіший філіпс + 50 % тай по всьму. Особливості коли купите шадов то вентилятор обдуву може ввімкнутися через пів години роботи двигуна і то на 20 секунд ,не турбуйтесь це норма . Взагалі дуже класний мот навіть не знаю на що змінити ,поглядаю на фурію в комплекті інтерстейт , але ...там моно_ аморт ,та й база задовга для гірських доріг Європи.....Плюси це звичайно якість матеріалів ,вдала інженерія конструкції ,якість хрому, фарби, водяне охолодження, вдала база, підвіска ,по дві свічки на циліндр,бак 14 літрів ,широкий ассортимент тюнінгу, надійність ....все втомився )) щиро дякую якщо дочитали.)

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 14 відгуків про Honda Shadow
  • Honda Shadow 1998

Honda Shadow 1998

Honda Shadow 1998

Обалденный мотоцикл, хонда есть хонда, без преувеличений, самый надежный друг, техника проверенная годами, можно их ровнять к военной технике супер во всем, всем советую, относительно харлея, не имеет таких множество минусов, это не только бренд!- но и самый из надежных мотоциклов

Михайлович

Дивитися всі 3610 відгуків про Honda
  • Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Несправедливо мало відгуків на це покоління Фітів - Джазів, спробую хоч частково виправити. Майже всі Фіти цього покоління ввезені в Україну з Америки, здебільшого це битки з аукціону Копарт, але мій автомобіль 2019р. – досить рідкісний виняток, його привезено з Японії цілим з пробігом аж 5тис км. Був праворульним від народження але переобладнаний як вимагають закони України на лівий руль. Вже три роки машиною просто насолоджуюсь. Сукупність опцій саме моєї машини абсолютно задовольняє – повний привід AWD, адаптивний круїз, безключовий доступ, кліматконтроль, підігріви сидінь-дзеркал-стекол включаючи лобове, LED оптика, утримання в смузі руху завдяки камері і опції безпеки завдяки радару -екстрене гальмування -тьфутьфу покищо не знадоблялись, всілякі помічники для стабілізації руху і гальмування, економічний режим і ще купа хондовських технологій, скажімо вібрація руля при ослабленні хвату на визначений час… Варіатор, - дуже подобається – їзда наче на дитячій машинці, набір швидкості плавно без жодних клацань. Деякі покращення зробив сам – на додаток до задньої камери поставив три додатково – спереду і в бокові дзеркала, тож паркування і зміна смуги руху стало зовсім просто, шкіра на руль і ручку, поличка в багажник, ще якісь дрібниці. Перевезення габаритного вантажу завдяки унікальній миттєвій трансформації сидінь дуже зручно. Мені не вистачало в комплектації тільки рейлінгів, тому сам обладнав місцями швидкого монтажу поперечин під гумовими молдінгами -купив спочатку поперечини на дах за дверні пройоми, -не сподобались самим способом кріплення. Безумовно машина створена для міста – тут прекрасна динаміка і управління, габарити для зручного паркування і маневрування і при цьому просторний салон. Але і траса на цій машинці без напрягу – крім українських доріг зльотав до Нідерландів, ще раз до Хорватії, гірськими дорогами. Досить економічна. Найкращий розхід зафіксував 4,0 літра на 100км – це якщо 70-80 км/год тошнить. Десь 4,7 -5,2 л при звичайному для мене стилі за містом. По місту залежатиме від багатьох факторів, у мене десь плюсмінус 7 л. До речі вибору економного режиму їзди тут дуже допомагає кольорова і мнемонічна індикація на мультидисплеї. Які мінуси? – Досить жорстка, на поганій дорозі це відчувається. Малолітражка - саме моя з двигуном 1.3 і на трасі хотілось би кращої динаміки при рискованих обгонах, тому в таких випадках ставлю варіатор на положення «спорт» і вже звик. В цілому дуже збалансована і практична машина. Якщо вибираєте таке авто, порадив би – придивитись саме до рестайлінгу третього покоління, це роки 2017-2020, де були враховані дрібні недоліки початку випуску цього покоління з 2014р., покращена шумоізоляція і водозахист. Дуже рекомендую шукати з опціями Хонда Сенсінг: це адаптивний круїз, радар безпеки і т.п., бажано з безключовим доступом і варіатором -хоча є інша думка – механіка для любителів більш спортивного стилю їзди.

Анатолий

Відгуки про моделі Хонда