//заглушка фото
Ми використовуємо cookie, щоб вам було зручніше користуватися сайтом Детальніше →
Як перевірити юридичну чистоту авто?

Рус Укр
4.0 5 1

Suzuki 1 відгук про Suzuki Kei

Фільтр
Добре 4.0
Suzuki KEI 2004

Suzuki KEI 2004

простір салону, витрати палива, керованість

Сейчас не очень сложно выбрать тачку по нраву – но это с одной стороны. А с другой – совсем не хочется переплачивать за всякий хлам или за красивую наружность с гнилой начинкой. Поэтому я и решил выложить свой комментарий по поводу того, как я покупал Сузуки Kei. В общем, машина была на базе в наличии – ждать мне ее не приходилось. Это и подкупило. Поэтому на другие погрешности на радостях внимания не обратил. А зря. При езде, как потом выяснилось, она вся постукивала, как будто в ней толпа привидений поселилась. Хотя по году выпуска еще должна была бы в норме быть. Ну, эту проблему решили довольно быстро – поменяли рулевые наконечники, все поутихло. Потом ребята посоветовали перебрать генератор, что и было сделано. Типа это застрахует от быстрой посадки аккума. Вроде бы так и вышло. Да, вот еще. Если у вас в серверах нет подвязок, то ждать в очереди придется довольно долго – у меня ушло почти 20 дней, пока до меня руки дошли. Когда начались проблемы с электроусилителем, решил самостоятельно не копаться в Кеи, отогнал ее ребятам. В итоге что-то где-то они подкрутили, починили, но результата это особого не дало. Как ни странно, но треск при рулевом повороте не исчез. А даже еще появилась какая-то тяжесть – надо было капитально напрячься, чтобы крутануть руль в сторону, особенно влево. Обматерив всех японцев, а вместе с ними и наших мастеров, уже готов был закатить в сервисе скандал, но тут, как по волшебству, дзынькает какой-то волшебный звук в процессе езды, и все становится на свои места! Что за ерунда – не понял, но пока ездить можно. Подвеска у Кея хрупкая, но зато посадка высокая – едешь не как в танке, конечно, но зацепиться не боишься, даже за наши многочисленные ямы-канавы. У меня колеса R14 175/70, и они отлично позволяют держать любую дорогу. Немножко прыгучая машина, но устойчивая. Втроем-вчетвером влезаем без проблем. Плюс еще место для всяких причиндалов для рыбалки и пикника остается. Парковка – проще простого, даже в час пик. Маневренная, компактная, несмотря на то, что хэчбэк вроде. По расходу топлива вообще умница девочка – реально 5-6 литров уходит, ну, если постоять приходится – то побольше, до 9 можно догнать. Вообще, я читал в других отзывах, и абсолютно согласен, что расход топлива напрямую зависит в Кеи от стиля вождения. Если турбину не напрягать особо – то и есть будет меньше. Есть небольшие проблемы с запуском агрегата – иногда бывает, что Кеи заводится только на нейтралке. Но с этим я тоже скоро разберусь. Двигатель здесь, к слову, 3-циллиндровый. В общем, тачка неплохая, я уже и привык к ней, но все-таки хотелось немного другого, и, если буду менять, то подобное уже не возьму.

  • Відгук був корисний?
Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1710 відгуків про Suzuki
Добре 3.6
  • Suzuki Grand Vitara 2008

    Добре
    3.6
  • Керування
    5
  • Надійність
    4
  • Комфорт
    1
  • Ціна
    3
  • Дизайн
    5
Suzuki Grand Vitara 2008

Suzuki Grand Vitara 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

180 тис.км 15 л / 100 км Сім'я

Не автомобіль, а чемодан. Купив, щоб їздити з родиною на природу. Пересів із легковушки. У даного агрегата, це саме агрегат, а не автомобіль, є лише дві, щоправда, вагомі переваги: справжній повний привід та керованість. Решта - треш. Вона тупа, як сибірський валєнок: це ж треба вигадати зробити автоматичний склопідйомник лише вниз, і лише водійський. Інтелекту нуль. Машина в плані технологій та розумних фіч на рівні авто 1934 року. Між задніми сидінням та кузовом пролізає рука в багажник. Гримить, ніби ззади їде барабанний гурт. Гримить та скрипить все. Задні сидіння в місці кріплення, спинка сидінь, заднє колесоч двері, світильники салону. Їдеш нерівним асфальтом та одночасно записуєшся до лікаря, бо боїшся, що відіб'ються нирки та зникне слух. Це враховуючи, що машину повністю обслужив по ходовій, пробіг оригінальний, реально оригінальний, купляв якісні запчастини. Штатний ксенон, навіть після полірування фар світить трошки краще за велосипедний ліхтар. Шкіру для сидінь напевно знімали із 40-ка річних трупів - настільки вона жахлива та неякісна. Люк, який є, навіть немає думок відкрити, бо люк для насолоди від поїздки, якої немає, адже навіть ногу при зрості 184 я не можу витягнути повністю. При нормальних ущільнювачах та зазорах без дтп ,- сніг та дощ в багажнику. Як техніка - непогана, як автомобіль для комфортного пересування - не годиться.

Михайло Степнов

  • Відгук був корисний?
body back head
×
Вам подобається ця сторінка?
Відміна

Відгуки про моделі Cузукі

Відгуки про Cузукі Кей по рокам

Відгуки за типом транспорту

Хочете придбати Cузукі Кей та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Suzuki Kei від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Cузукі Кей будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.