Peugeot 3 090+ відгуків про Peugeot

Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

250 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Живу за містом і дороги в моїй місцевості зимою ніхто не чистить. Зважаючи на те що авто не повнопривідне, за 3 зими [ авто у мене 3 роки] ще жодного разу в снігу не застрягала, і справа не в резині. Великий багажник теж радує. По ремонту як і інші марки - весна та осінь підвіска робиться, в місяць проїжджаю 3 тис. км., запчастини завжди в наявності в автомагазинах і ціна дешевша ніж до Опеля чи Мерседеса. Мотор витривалий, були випадки що масло мінялось через 22 тис. км. і на його роботу це не вплинуло. Єдиний мінус - щоб замінити акумулятор потрібно пів машини розкрутити, а про лампочки протитуманки - я взагалі мовчу, якщо перегоріли то механіки не візьмуться за їх заміну, принаймні 3 майстерні досі не зрозуміли як до них долізти, тому їжджу без них. В цілому автомобілем задоволена і порадила б іншим.

Peugeot Partner пасс. 2014

Peugeot Partner пасс. 2014

якість матеріалів, шумоізоляція

149 тис.км 6 л / 100 км

Купляли як сімейне універсальне авто після маленького хетчбека. Хороший, надійний, сімейний, практичний і справді універсальний автомобіль. Двигун 1.6 HDI від PSA надійний і тяговитий. Якщо заливати хорошу солярку, то розхід справді 6л/100км по місту: без кондиціонера і при спокійній нормальній їзді. Шумоізоляцію хотілося б кращу, але то вже такий клас машини. Що не подобалося в машині з самого початку, то це масивні бокові розсувні двері. Їх важко закрити зсередини навіть дорослому. Краще б були звичайні двері.

Peugeot 206 2005

Peugeot 206 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 280 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Скажу вам так, у этого авто много минусов, НО у него ещё больше плюсов. Плюсы : - расход трасса : 4-6 л/100 город : 7-10 И это на моторе 1.6 V16клапанов 109л. с при массе 1600 кг И вообще мотор с маркировкой TU5JP4 САМЫЙ НАДЕЖНЫЙ АТМОСФЕРНИК. - Мотор за 280000 км не берёт масла и держит уровень. Регламент замены масла ДВС 20000км. - Ходовая сбитая и надёжная - динамика отличная, если брать во внимание то, что машина 2005 г.в - кузов оцинкованый и не гниёт!!!! Мы первые владельцы с 2005 года и машину продавать не собераемся. - 170 км/час идёт легко. Дальше не рискнул, потому что она сильно высокая и после 170 км становится не устойчивой. - На 2005 г.в есть климат контроль, подогрев боковых зеркал и заднего стекла - ЕЩЁ ЕСТЬ СПОРТ РЕЖИМ. ЭТО ОТПАД. Сильно увеличуеться расход, но как она едит. Лично я, БМВ М3 сделал со сфетофора, но не рискнул ехать больше 170 км/ч и потом он обогнал ТЕПЕРЬ МИНУСЫ : - задняя балка, при больших нагрузках выходит из строя и дорогостоящая в обслуживании. Но, для тех у кого руки с правильного места, то те ставят игольчетые подшипники от сильхоз техники вместо родных и забывают об этой проблеме. - задние ступечные подшипники не меняются, а сразу меняется ступица. - забор воздуха снизу и при попадании в большие лужи на скорости, машина становится в аварию на 5 минут. Но, и даже из этой ситуации есть выход. Нужно просто включить печку на максимум и постоять 5 минут. А, забор воздуха снизу замотать полейтиленом и сделать отверствие в корпусе, где стоит воздушный фильтр. - не хватает 5 передачи на АКПП. Так бы расход ещё больше бы упал. Одним словом, я не продам свою машину даже за 5000$ и не обменяю не на любую другую. Делайте вывод сами. А если вы не знаете взять ли пежо 206 1.6 16V, то не думайте. Она приносит не реальные эмоции, если ты любиш погонять.

Peugeot 308 SW 2015

Peugeot 308 SW 2015

Вибрав авто між меганом і Пежо, після того коли проїхав вибір був очевидний Пежо. Дуже комфортне та стильне авто а особливо розмір руля та розміщення приборки, в автомобілі все подобається. Але є і багато мінусів з якими я стикнувся, авто приїхало з Європи з пробігом 190 тис. Зараз 220 і за цей період мені прийшлося непогано витратитися на ремонт, а це заміна щеплення з маховиком, робочого циліндра щеплення, кліпси педалі щеплення, проблеми з системою адблю та сажовим фільтром які прийшлось відшити, заміна ущільнень форсунок, клапан картерних газів, а тепер ще треба замінити прокладку головки. Но не дивлячись на це я автомобілем задоволений.

Peugeot 207 2006

Peugeot 207 2006

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

Чудовий варіант для міста, але непогано поводиться на трасі. Авто жодного разу не підвело. Компактні розміри: навіть у Києві не було проблем з паркуванням. Також авто динамічне, добре керується - чудово поводить себе на поворотах, навіть різких. Можливо, є невеликі проблеми з розгоном, але це 1.4

Peugeot Rifter 2019

Peugeot Rifter 2019

Перший власник 45 тис.км 5.5 л / 100 км Подорожі

Являюсь щасливим власником цього класного авто! Завжи полюбляв маленткы авто, але коли став власником Пежо Ріфтер просто закохався в нього. В авто продумані найрізноманітніші дрібниці, починаючи від купи ніш для зберігання речей і закінчуючи органічним та зручним розташування обладнання та засобів керування. За весь час експлуатації більше, 3х років, не виникало жодних серйозних нарікань! Авто реально просторе, при розкладеному задньому ряду сидінь лягає матрац 1,2м на 1,9м, майже повноцінне двоспальне місце, для подорожей просто шикардосне авто. Авто дуже плавне, з гарним прискоренням, з класним обзором. При подорожах на далекі відстані втома не відчувається!!!

Peugeot 308 SW 2008

Peugeot 308 SW 2008

шумоізоляція

Машинка фантастична! Після більше ніж рік володіння ним, кардинально змінив свою думку про французький автопром, про Peugeot так точно! Жодно разу не підвів! До нього були онлі wag! Кузов в них повністю оцинкований! Вони не гніють! Запчастини дешеві, абсолютно доступна в ремонті, да і не ламається, принаймні моя. Мав версію зі скандальним бензиновим турбовим BMW-PSI двигуном. Так от що скажу. Дивитися треба за машинкою і все буде працювати без жодних проблем! Ці двигуни мають масложор. Не лякайтесь, така конструкція. Кажуть лічиться заміною сальників клапанів, я не заморочувався, мене влаштовувало. Машинка дарує море емоцій! Керувати нею - одне задоволення. Комфорт, краса салону, ергономіка все продумано до дрібниць. Наступну машину теж буду розглядати лева.

Peugeot Rifter 2020

Peugeot Rifter 2020

Перший власник 50 тис.км 5.7 л / 100 км Сім'я

Брав 2020 році з салону на столичному. Як раз два роки 14.11.2022 комлектація ALURE L1.
1.6 на ручці для міста більш ніж. На трасі 150 по новому асфальто легко, більше стрьмно не для цього та машина. За два роки накатав змішаного пробігу 50 тис. З гарантії зійшов після першого ТО. Ціни як на мене для пиріжка дороговаті у офіціалів. Перша машина з балкою ззаду і високою посадкою на дуже великих ямах вмикайте шарніри, а так мона звикнути. При маневрах під будинком бровки не заважають раз наїхав і поїхав. В цілому тачка задовольняє на 100%. Сервісне обслуговування на 3- в автопасаж. Думаю туди більше не поїду. Від покупки авто там відмовився і забрав завдаток. За весь час поміняв колодки передні. +ТО роблю на сторонньому сто. Після 24.02.2022. наїздив багатенько зайвого автопасаж на почайній сказав допобачення. Хоча самі не перепрошили при ТО 10тис інтервал до 15 тис. Типу максимум 10500 і всьо. А мали перепрошили до 15 при першому візиті. Ну то таке. З допів купив чохли міксбразерс реально круті штуки, затонував і зняв ковпаки, бо на троещині їх би зняли за мене.
Після покупки не санкційного телефону аля нокія запрацював анроід авто, прикольна цяцька. В цілому зимою тепло є догрівач, літом прохолодно двозонний клімат + дуйка для задніх пасажирів. Антібукс, антіоткат абс електро дзеркала що складаються, сідуха по висоті регулюється, руль прикольний малий. Комерційне коріння дає своє, мін проблем максимум практичності.

Peugeot 5008 2015

Peugeot 5008 2015

вартість обслуговування

168 тис.км 5.5 л / 100 км

По рахунку в мене вже дев'ятий автомобіль, є з чим порівнювати. Двигуна 1.6 з АКПП айсін 120л.с. хватає повністю , рєзвий та економічний авто . Росхід пального на трасі 5.2л, по місту 7 л. , середній 5.9л.Трансформація салону дає можливість використовувати авто на любі потреби. На дальні відстані дуже комфортно. Якість салону на високому рівні.

Peugeot 301 2019

Peugeot 301 2019

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

ціна

100 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Володів 301 з двигуном 1.6, бензин -газ. В цілому звичайне просте авто, своїх грошей коштує. Двигун доволі тяговитий та еластичний. По коробці зауважень не має, лише до великого ходу важеля треба звикати. Дуже просторий салон, місця досить як на передньому так і на задньому ряду. Величезний багажник, щоб достати щось біля сидінь треба лягати. Доволі добре збалансована підвіска, ями не великі добре проглотувала. Зрозуміла панель приборів з приємною підсвідкою білого кольору. З початку непривичний блок управління кондиціонером, но з часом звикаєш. Сподобалось товщина прокрасу деталей кузова 120-150 по прибору. В цілому клопоту не було. Що не сподобалось: тяжко продається на вторинному ринку. До французів прядвзяте відношення, тому якщо хочеш продати , треба просідати в ціні

Peugeot 405 1991

Peugeot 405 1991

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

600 тис.км 4.5 л / 100 км Подорожі

За 30 років володіння, можу відповідально заявити – відмінна автівка. Якби русня не розбомбила – їздив би ще 30 років і не знав біди. Бак 70 л. розхід по трасі – чесних 4,5. Заливаєш бак – їдеш. З початку дивувало на чому воно взагалі їде – стрілка палива як вкопана на одному місці... день.. два... півкраїни проїхав вона як приклеяна на одному місці. Движок 1,9 атмосферник. Не те щоб горіла гума, але мощі достатньо, розженається не ракетою, але впевнено, за тиждень звикаєш починаєш відчувати тракторець і його можливості – все норм. Коли Крим був вільним – об\'їхав нею його увесь кілька разів вздовж і поперек, ніде ніколи не підводив. Кузов – оцінковка! Лише після 30 років по порогам пішла гниль, все інше – без питань.
ПРОСТОРА! При розкладених задніх сідушках в салоні універсала можна спати – вільно вміщаються троє людей в повний ріст ще з запасом – ідеально рівна поверхня, прожив в ньому на морі дікарем з дружиною в загальному підрахунку – місяці!, все без жодних проблем, лише позитивні враження. На горку – вигрібає як гвинтокрил, зимою майже відсутній занос – так збудований задній міст. Запчастин – море, не дорого. В ремонті простий. Ніяких бестолкових "коп\'ютерів", електронних наворотів. Купив деталь-поміняв-забув – жодних танців з бубнами з перепрошівками чіпами і т.і.
Ще додам – при паспортної макс швідкости 165 км/г, по одеській трасі пару раз розгоняів до 185, і педаль не в підлогу.
Вантажів його так, що фаркопом за асфальт чіркав, в салон навіть сірник не втиснути щільно заповнений + вантаж на дах. Півтони не менше. І цьому стані – 400 км. Довіз! Розгрузив – все норм, жодних наслідків.
З недоліків – СЛІДКУВАТИ за задньою балкою. Міняти подшипник кожні 50-60 тис. це слабке місце. Все інше – робиться легко і швидко.
До цього пижа мав 7 автівок різних, зараз взяв всім відомого німця, тобто – є з чим порівняти.
Якби сьогодні можна було б придбати новий Peugeot 405 1.9 Break diesel – хвилину б не думав, схопив би відразу. І назавжди.

Peugeot 3008 2020

Peugeot 3008 2020

Перший власник 25 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Єдине авто, що через рік експлуатації подорожчало на вторинному ринку по відношенню до ціни закупки через подорожчання електроніки на світовому ринку. Купив з салону Алюр в найменьшій комплектації. На той момент їх залишалося 2 шт в Україні, бо розібрали, як гарячі пиріжки. Чому? Тому що за 27000уе під ключ авто такого рівня просто не існує в природі. Якість збірки, матеріалів, мотор, динаміка, розворот, мультімедіа, мякість, простор, дизайн, панель, зручність користування, шумоізоляція та все інше - просто жир. Недоліки? Їх не побачив. Хоча ні. Ось два: влітку з підлокітника трохи холодно правій руці, бо там знизу холодильник; комп другого дисплею інколи треба перевантажувати, як і усі компи.

Peugeot 508 2013

Peugeot 508 2013

дорожній просвіт

Купляв 5-ти річну машину, з пробігом 250тис, трошки з пересторогою, бо француз.
Але машина приємно здивувала, комфортна, економна, з цікавим дизайном.
За час експлуатації поміняв акумулятор, задні амортизатори, і передні і задні стійки стабілізатора,і також сальник в мех. коробці, бо витікало мастило.
Після Пежо 508 важко вибрати іншу машину.

Peugeot 508 RXH 2014

Peugeot 508 RXH 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

Більш як рік тому я дуже прискіпливо вибирав автомобіль на зміну попередньому, і зупинився на Peugeot 508 RXH. Шукав саме універсал, паркетник вже пройдено. Мало сказати, що я задоволений - автомобіль перевершив усі мої сподівання. Потужний і при цьому економний щодо витрат палива, кліренс на 12+ як для універсала, коробка-робот дозволяє під час руху вибрати будь-який з чотирьох режимів. Жодних зауважень за час експлуатації і лише задоволення від їзди. Дефіцит палива швидко навчив витрачати біля 5,5 л/100км навіть у місті, незважаючи на велику масу авто, на трасі ще менше.

Peugeot 508 2011

Peugeot 508 2011

дорожній просвіт, вартість обслуговування

240 тис.км 5.2 л / 100 км Сім'я

Машинка дуже комфортна. В салоні все продумано і з точки зору ергономіки і дизайну. Є автономне опалення, взимку для підігріву перед стартом дуже виручає і мотор гріється так само швидко як і бензиновий. Розхiд дизеля безумовно радує. В місті, без заторів і високих швидкостей можна вкластися в 4,0 л! За містом в 4,5 при 90-100 км\год. Але це за ідеальних умов. Середня витрата палива за 7500 км показує 5,2, при сер.швидкості 34 км\год.
Салон великий, місця багато. Звичайно не тішить вартість запчастин. Вона не мала. Кліренс низький, це теж не добре. Загалом машиною задоволений.

Peugeot iOn 2011

Peugeot iOn 2011

дорожній просвіт, об`єм багажника

37 тис.км Поїздки в місті

Отличная шустрая машинка для города. Пробег в теплое время года 100+ км, зимой с печкой 60км. Маневренность на высоте, разворачивается на месте. Подвеска чуть жестковата, и не большой клиренс. Батарея с охлаждением, не дохнет как у Лифа. За свою цену, огонь!

280 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Добрый день. Я год назад писал свой отзыв про пежо 407 св 2.0 дизель на 6 мех. Брал я эту машину со стуком спереди на ямах и понимал, что решить это можно быстро и не дорого. Раньше я свои авто ремонтировал сам, но сейчас нет времени и я обратился на разные СТО с этой проблемой. Сразу принёс им переднюю подушку двигателя и попросил поменять, но они не захотели сказали, что визуально она целая. Потом полгода мне меняли все в подряд, но стук оставался. Потратил много денег за работу, в итоге меня все задолбало и я поменял гидравлическую подушку двигателя и все стало ок. Цена вопроса 900 гр. Вся проблема в том, что на сто половина работает дятлов, которые берутся за работу, а сами не разбираются. Ходовая у пежо замороченная зато надёжная и на скорости в повороты входит отлично её не заносит и не кидает. У меня было много немцев, так что сравнивать есть с чем, но то что я взял пыжика не жалею. Запчасти на него не дороже немцев. Клиринс я решил поставками перед 20 мм зад 30 мм и все ок. Салон добротный, панэль мягкая, скрипов нет, просторный. Есть понорама выдерживает град комплектация супер. Кузов оцинкован капот алюминий коррозии нет. Расход по трассе при скорости 80/90 км/ч 4.1 л. СКОРОСТЬ 170/180 км/ч расход 6.6л. В городе зимой с пробками 7.5 л. Климат 2х зонный работает хорошо печька нагревает машину быстро. Брать надо 2.0 HDI на механ. Машина очень резвая и экономная. Езжу каждый день на роботу и дачу всем советую главное не брать дрова.

270 тис.км 5.7 л / 100 км Сім'я

Добрый день я уже раньше писал отзыв . Купил авто со стуком спереди на ямах, был на многих СТО меняли все вподряд ,но стук оставался . Заплатил много денег, потом взял сам и поменял переднюю подушку двигателя и всё прошло. Проблема в том , что у нас на сто работают половина дятлов которым тупо наплевать на вас лижбы бабло дали. Раньше я машины делал сам. Сейчас нет времени. До этого я ездил на немцах было много разных машин , но а том что взял пежо 407 св 2.0 дизель на механ. не жалею .Хороший, надёжный ,экономный ,оцинкованный автомобиль.Брать надо 2.0 дизель очень резкая и надёжная.расход по трассе при скорости 80-90 км/ч 4.1 л.,при скорости 170-180 км/ч 6.6 л. В городе зимой с пробками 7.5 л. Ходовка немного заморочена, зато надёжная идет на скорости в поворот уверенно и устойчиво. Салон просторный и качественный есть понорама град выдерживает ,комплектация супер.Клиренс поднял поставками перед 20 мм зад 30мм. 2х зонный климат работает отлично , зимой быстро прогревает салон. По ценам на запчасти не дороже немцев. Для семьи и дачи машина надёжная советую.

Peugeot 605 1996

Peugeot 605 1996

310 тис.км 11 л / 100 км

Авто бізнес класу удобствотна вищому рівні на рівні s класу надійна проста в обслуговуванні 3.0 надійний як годинник розхід 13 л газу по місті 8-9 траса ходовка перед простий макферсон ціна копійки зад многоричажка ціна кусається але комфорт важливіше кузов подвійна оцинкована нержавія при певному догляді люблять забиватися отвори зливу води тому і починає ржавіти багажник 500л низький але довгий салон просторий на ваш хребет невтомиться ніколи по запчастина доступна як любе Пежо за свої гроші варіанту немає на 2022 рік дає фору новому автовазу керованість відміна м'яка ями проходить як поїзд підвіска настільки вдала що її перемістили і на Пежо 607 динаміка 3.0 вистачає з головою на форумі пишуть що є авто який пройшов 900тис але в Франції є два мінуса авто це на акумуляторі і кліренс занизький для наших доріг але можна підвищити проставками і так далі

Peugeot 508 RXH 2013

Peugeot 508 RXH 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Відмінний автомобіль. Керований і потужний. Виїжджаючий з зимових заметів за рахунок повного приводу. Після купівлі та ТО єдине що турбує - злітає тяга положення кузова. Мінімальний розхід по трасі 3.7.

Відгуки про моделі Пежо

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 090+ відгуків відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.