Відгук Peugeot Rifter 2020

Дизель Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

Брав 2020 році з салону на столичному. Як раз два роки 14.11.2022 комлектація ALURE L1.
1.6 на ручці для міста більш ніж. На трасі 150 по новому асфальто легко, більше стрьмно не для цього та машина. За два роки накатав змішаного пробігу 50 тис. З гарантії зійшов після першого ТО. Ціни як на мене для пиріжка дороговаті у офіціалів. Перша машина з балкою ззаду і високою посадкою на дуже великих ямах вмикайте шарніри, а так мона звикнути. При маневрах під будинком бровки не заважають раз наїхав і поїхав. В цілому тачка задовольняє на 100%. Сервісне обслуговування на 3- в автопасаж. Думаю туди більше не поїду. Від покупки авто там відмовився і забрав завдаток. За весь час поміняв колодки передні. +ТО роблю на сторонньому сто. Після 24.02.2022. наїздив багатенько зайвого автопасаж на почайній сказав допобачення. Хоча самі не перепрошили при ТО 10тис інтервал до 15 тис. Типу максимум 10500 і всьо. А мали перепрошили до 15 при першому візиті. Ну то таке. З допів купив чохли міксбразерс реально круті штуки, затонував і зняв ковпаки, бо на троещині їх би зняли за мене.
Після покупки не санкційного телефону аля нокія запрацював анроід авто, прикольна цяцька. В цілому зимою тепло є догрівач, літом прохолодно двозонний клімат + дуйка для задніх пасажирів. Антібукс, антіоткат абс електро дзеркала що складаються, сідуха по висоті регулюється, руль прикольний малий. Комерційне коріння дає своє, мін проблем максимум практичності.

Євген
13 листопада 2022

Підпишіться на розсилку відгуків про Peugeot Rifter

Коментарі (1)
avatar
Игорь Кожухарь | 23 серпня 2023 р., 16:04
Дуже гарний та полєзний отзив.

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо Ріфтер по рокам