Nissan 5 відгуків про Nissan TIIDA від перших власників

простір салону, якість збірки, керованість, динаміка, об`єм багажника

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Nissan TIIDA
Nissan TIIDA 2012

Nissan TIIDA 2012

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна

Перший власник

Економічний, комфортний, надійний автомобіль. Просторий салон, мабуть найбільший в класі. Великий багажник, дешева в обслуговуванні.

Nissan TIIDA 2011

Nissan TIIDA 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Перший власник 63 тис.км 11 л / 100 км Сім'я

Отличный автомобиль, полная комплектация ,за девять лет менял только расходники, надежный и качественный, советую.

Nissan TIIDA 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів

Перший власник 115 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Рекомендую,очень комфортный автомобиль в своём классе!
Немного жёсткий

Nissan TIIDA 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 180 тис.км 11 л / 100 км Сім'я

Прекрасный автомобиль, комфортный и удобный. При поездках по городу на автомате великоват расход топлива. Также слабовата родвеска для наших дорог.

Nissan TIIDA 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, гальма, керованість, шумоізоляція

Перший власник 125 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті

Відмінний автомобіль за 125 тис пробігу, жодної поломки, двічі гумки по ходовій і датчик кондеціонеру. ВСЕ! Машина досить шустра до 100 км, коробка працює на ура (заміна масла що 60 тис). З мінусів слабенькі гальма, для траси.

Відгуки про моделі Ніссан

Відгуки про Ніссан ТІІДА по рокам

Хочете придбати Ніссан ТІІДА та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Nissan TIIDA від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 5 відгуків відгуків про Ніссан ТІІДА будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.