Отзыв Opel Insignia 2013

Универсал Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

Отзыв

Автомобіль вартий уваги, це більше стосується колишній власників Opel хто в цій марці колись розчарувався , я теж був один із них . Бо на початку 2000 років був власником Opel , та мав купу претензій до бренду такі як поганий захист кузову, майже усі моделі були в базі . А ще значить що немає склопідйомників та інших опцій що мали інші бренди авто. З тих пір марку Opel не розглядав як авто взагалі . Але мені запропонували Opel Insignia . Я був здивований якістю авто від двигуна до комплектації. Двигун 2.0 Cdti в парі з 6 ступінчастою механічною коробкою дуже динамічне . Розхід взагалі смішний
від 5,5 до 8 літрів на 100км. В двигуні є один прорахунок це гумове кільце масло прийомнику . Через це кільце часто заклинює двигун або провертає вкладиші. Треба уважно підбирати авто. Ходова частина також якісно працює. В обслуговуванні чесно не знаю чи дорога чи ні . Бо проїздив 10 т .км. Але враження залишилися тільки позитивні . Рекомендую

Олександр
08 января

Подпишитесь на рассылку отзывов о Opel Insignia

avatar
Misha К | 08 марта 2023 г., 22:34
Ціна -якість , авто на свою ціну дуже хороше, є нюанси з мотором , мкпп ( м32)і ще деяких дрібних косяків ,але це ніщо порівнюючи з теперішньою групою ВАГ , вони с....ка пробили дно своїми тазами , щоб обсужити треба віддати органи так як за с...ка BMW або мерс Але за них хочаб не обідно вони тебе повозять з койфом ,а ваг пропав ,така була класна марка , а опель + - стають на ноги , але довго не усувають видимі помилки . Дякую

Отзывы о моделях Опель

Отзывы о Опель Инсигния по годам