Suzuki 3 відгука про Suzuki Carry

4.9

дорожній просвіт, простір салону, дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів

шумоізоляція, ціна

Дивитися всі вживані Suzuki Carry
Suzuki Carry 1988

Suzuki Carry 1988

коробка передач, гальма, шумоізоляція

16 тис.км 4.5 л / 100 км Подорожі

Цю машину я брав як донора для фау китайської.вклав мінімум грошей-отримав монстра.прохідність, висока, дешеві але якісні запчастини. Наприклад за 5 років тормозний тросик 7.5грн від волосипеда.
Ще була якась незначна неполадка.розхід палива за рік - машина за дарма. Зараз таких не роблять -одноразові,конвеєр.був би варіант нових -купив..

Suzuki Carry 1987

Suzuki Carry 1987

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

ціна, шумоізоляція

Авто як скутер тільки з кришкою, запчастини важко знайти але зате довгострокові

Suzuki Carry 1990

Suzuki Carry 1990

простір салону

были проблемы с рулевой частью.

Когда только начинал свой небольшой бизнес, сразу встал вопрос о недорогом, но вместительном автомобиле. Были рассмотрены многочисленные варианты, но все-таки, свой выбор я сделал в пользу Сузуки Керри. Во-первых, автомобиль хоть и небольшой внешне, но довольно вместительный – особенно если сложить задние сидения. Во-вторых, недорогой в обслуживании. Поначалу были небольшие проблемы с рулевой частью, но после устранения люфта в рычаге все нормализовалось. Помимо рабочих целей, часто используем Suzuki Carry для длительных семейных поездок на отдых.

Дивитися всі 1704 відгука про Suzuki
  • Suzuki Ignis 2021

Suzuki Ignis 2021

Suzuki Ignis 2021

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

Перший власник 9 тис.км 4.9 л / 100 км Сім'я

Живём за городом, требования возить ребенка в город в школу. Я женщина водитель, поэтому и отзыв от меня. Выбор был, маленькая, вместительная, экономная и желательно не чиркала пузом по асфальту. Пересмотрела весь ассортимент авто, от кормы 2021, Пежо, Мазда, и т.д. Выбор встал между Сузуки и Ситроен кактус. Выбор остановили на Сузуки, так как двигатель четырёхцилиндровый и мастера ремонта, нас склоняли по надёжности именно к Сузуки. Плюсы. Осень расход 4.4. Сиденья офигенно просторные, даже для моего мужа, он ездит на Рено Калеос и в Игнис чувствует себя отлично, хотя относился скептически. Едет отлично, главное лить хороший бензин иначе будет тормозить и хуже разгонятся. Парковка это вообще супер, ни морды ни жопы, очень компактно, поэтому проблем нет. Клиренс 18см, зима пофиг, едет отлично. Багажник как по мне достаточный даже для большого чемодана 270 литров на сколько помню. Меняли про покупке монитор и ставили камеру заднего вида. Разгоняется и на обгоне супер. 120 едет отлично, больше не пробовала, но как для нее думаю достаточно. Заднее сиденья оказались тоже достаточно удобными и места сзади достаточно. Музыка, впечатлила, очень отличный звук. Не знаю что ещё добавить. В общем машина супер Правда в своем сегменте немного дороговато, но это был мой выбор

Елена

Відгуки про моделі Cузукі

Відгуки про Cузукі Кері по рокам

Хочете придбати Cузукі Кері та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Suzuki Carry від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про Cузукі Кері будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.