Suzuki 1 відгук про Suzuki Boulevard 2007 року

Suzuki Boulevard M109R 2007

Suzuki Boulevard M109R 2007

Лучший в своем классе, и не только в своем. Мот настолько хорош, что словами не передать.

Не любит песок грязь и разбитые сельские дороги, но не для них такая цацка делалась.

Мот для настоящих мужиков! Солидный, мощный. Идеален для города и пригорода, для каждого дня или понты поганять.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 16 відгуків про Suzuki Boulevard
  • Suzuki Boulevard 2006

Suzuki Boulevard 2006

Suzuki Boulevard 2006

дизайн кузова, якість збірки, витрати палива

динаміка, шумоізоляція

48 тис.км Поїздки в місті

Успел поездить на булике 2,5 месяца уже в конце сезона. Ездил по городу. Расход настолько удовлетворял, что я даже и не контролировал его, но примерно около 5 л. Динамики от 400 кубового твина ожидать не стоит, да и мот не для этого, я ползал не спешно наслаждаясь поездками. Внешне мне очень понравился. Проблем не было вообще, хоть я и накатал около 1 тис. Тормоза как для "чопера" нормальные, пассажиру немного жестковато. В общем для города мне хватало на все 100.

Сергей

Дивитися всі 1691 відгук про Suzuki
  • Suzuki Vitara 2019

Suzuki Vitara 2019

Suzuki Vitara 2019

шумоізоляція

Перший власник 45 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Класне авто за свої гроші. Гарний дизайн, підвіска універсальна, не ламається. Хіба що дрібні проблеми. Кузов досить тонкий, і мотор не для гонок на трасі. Ще конструктивний прикол - погано зачиняється багажник. Салон зручний, в базі є навіть підігрів, телефон на кермі та підрульові лепестки, але нажаль парктронік треба доставляти. АКПП надійна, плавно перемикає. Світло фар таке собі, але це бюджетне авто, що поробиш... Авто ідеальне по місту - влізеш кругом, високий кліренс, невеликий розхід, надійний двигун, якому пробки та якість пального не страшні. Вартість обслуговування взагалі смішна...

TEST

Відгуки про моделі Cузукі