Suzuki 1 відгук про Suzuki Reno

Suzuki Reno 2008

Suzuki Reno 2008

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, гальма, керованість

Проводились текущие ремонты.

Suzuki Reno в наших краях машина редкая, поэтому достать её трудно, но она стоит всех затрат. Сузуки Рено представляет собой компактный семейный хэтчбэк. Мотор тут двухлитровый, 4 цилиндра, мощностью 126 литров. Других вариантов двигателя в этой модели, к сожалению, нет. Коробка четырёхступенчатый автомат, но можно найти и с механикой. Подвеска «MacPherson» оправдывает себя на наших дорогах на все 100%, изменение угла схождения колёс обеспечивает нормальную проходимость даже на самых сложных участках дороги. Эта модель обладает отличной тормозной системой, особенно впечатляет электронная система распределения тормозных усилий.

Дивитися всі 1670 відгуків про Suzuki
  • Suzuki GSX 650F 2008

Suzuki GSX 650F 2008

Suzuki GSX 650F 2008

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Пересів на GSX650F з літрового GSX1000R, контраст відчутний, у літра перша закінчувалась на 160-км. А у 650 це десь 80+-. Але не все так печально - сподобалась комфортна посадка та ходові якості підвіски, мот в рази кращий для міста, він нормально їде розбитими дорогами, має хороші низи, не так гріється в пробках. Малий розхід палива - місто до 6-л, траса від 4-л. В середньому 5-л. Добре тримає дорогу на великій швидкості, максималка 230-км\\г. Їхати комфортно, взагалі не відчувається ця швидкість, можливо завдяки не штатному вітровіку. Коробка переключає чітко, не так м\'яко, як у Хонди, але завжди стабільно і ти завжди розумієш що передача включилась. З недоліків можу відмітити лише не дуже хорошу стійкість до корозії, рама та інші вузли метала, ніякого алюмінію, що з часом починає вкриватись рижиками, але це не критично, просто потрібно вчасно це підкрасити. В цілому я задоволений, мото реально універсальний, підійде для міста та для подорожей на великі дистанції.

Виктор

Відгуки про моделі Cузукі

Відгуки про Cузукі Reno по рокам

Хочете придбати Cузукі та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Suzuki Reno від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Cузукі будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.