Skoda 1 відгук про Skoda Scala

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Skoda Scala
Skoda Scala 2020

Skoda Scala 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

6.6 л / 100 км Сім'я

В ноябре 2020г. приобрел Шкоду Скала 1,6 МПИ в комплектации Актив, с комплектом "плохие дороги". Сейчас пробег не большой. Пока покупкой доволен. Средний расход бортовик показывает 6,6 л/100 км. Машина умерено жесткая, большой багажник, нормальная шумоизоляция. По тех характеристикам не сильно отстает от Карока и Камика.

Дивитися всі 3518 відгуків про Skoda
  • Skoda Octavia A5 2010

Skoda Octavia A5 2010

Skoda Octavia A5 2010

Автомобилем дуже задоволений. Як на мене мінусів не виявив. Простора в салоні, великий обєм багажника, високий кліренс і при цему крепка та надійна. Рекомендую.

Олександр

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Scala по рокам

Хочете придбати Шкода та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Scala від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Шкода будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.