Skoda 2 відгука про Skoda Forman

якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Skoda Forman
Skoda Forman 1994

Skoda Forman 1994

Очень дешевая в обслуживании,запчасти легко достать

Немного шумная,шумоизоляция не оч но в основном всё гуд

Входу легкая,по трассе супер быстро идет, часто мотаюсь то доволен. Экономная а это в наше время большой плюс,так что машина хорошая.

Skoda Forman 1993

Skoda Forman 1993

Очень прост в обслуживании, все доступно, запчасти дешевые, за 10 лет дружбы с ним знаю и выучил в нем все что можно, есть ВСЕ.

Архаичная подвеска, хоть и очень надежная, рулевая, вечно стучащая, гниение кузова.

Я второй владелец моего Форман, первым был мой дед, который купил ее в 1994м году новой. Машина сохранилась хорошо, и за 2 последние года я на ней намотал 200 000км. Машина крайне надежна при должном уходе. Делал в ней все что можно и нельзя, использую ТОЛЬКО оригинал, если нет у нас - заказываю с Чехии. Денег не жалею вообще на нее. Установил родной кондиционер, переделал потоки циркуляции печки и добавил рециркуляционный насос БОШ, тем самым решив проблему с печкой в морозы. Выучил карб, который теперь работает как новый и пускается в любой мороз. Машина зашумлена. и повышен комфорт. Установлен инвертор 220в и интегрирован в центральную консоль(бороду) Машина радует каждый день, купил еще один фаворит, буду делать до состояния - Идеал+немного качественного тюнинга. Почитать о моей можно на Драйв2 в разделе Формана (Forman Klimatizace). скажу так: эта машина - качественный конструктор ЛЕГО. Если делать с умом - то получится отличный авто. Не советую тем кто хочет просто купить и ездить. Ее нужно любить и она ответит взаимностью=)

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3573 відгука про Skoda
  • Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

якість матеріалів

210 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Вітаю усіх!Автомобіль був пригнаний з Голандії з пробігом 179 тис.км.На мою думку автомобіль без конкурентів,а ні з Фокусом а ні з Лансером вона на мою думку не може конкурувати, Октавія вище по усім параметрам , як на мене.Зараз пробіг 210 тисяч, з моменту покупки нічого не зламалось ,лише заміна лампочок.Мотори загалом усі хороші які встановлювались на цих авто.У мене 1.6 BLF 115 к.с.,дуже задоволений ним. Розхід 5.4-8.6 літра.Авто яке без сумніву потрібно купувати, задня незалежна підвіска яка чудово тримає дорогу,6 подушок безпеки, мінімальний розхід палива.Рекомендую купувати бензинові версії , так як там є можливість купити авто з малим пробігом,+бензинка буде значно комфортніша ,тихіша та дешевша в обслуговуванні.Загалом мінусів не виявленно, автомобіль який комфортно довезе вас з комфортом в любу точку світу.Мотори , які оснащенно прямим впорскуванням бензину потрібно заправляти лише хорошим бензином ,а це 2.0 FSI,1.6 FSI,1.8 TSI.,за це вони дарують вам динаміку та економію палива.Наприклал мій 1.6 їздить на 100 бензині і чудово себ почуває,так як по заводу потрібно в нього заливати 98 бензин,якщо немає такого то не нище ніж 95 .Якщо ви до цього не готові беріть 1.6 MPI, зі звичайною системою подачі палива , на 105 кс.там лийте яке забажаєте але майте на увазі що розхід буде значно вищим.Всім дякую за увагу!5 зірок з 5!Всім вдалих покупок.

Ваня Сергійович Борчук

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Форман по рокам

Хочете придбати Шкода Форман та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Forman від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Шкода Форман будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.