Kia 1 відгук про Kia Rondo 1993 року

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива

дизайн кузова, якість збірки, простір салону, гальма, керованість

Дивитися всі вживані Kia Rondo 1993

Kia Rondo 1993

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

290 тис.км 7 л / 100 км

Економна з запчастинами ніколи небуло проблем як з б/у так і новими мотор вічний маздовський запчастини всі від мазда 323, ходова заду незалежна тому їзда мягка, після поварки я зрозумів шо і з кузовними деталями нема проблем мені під заказ вигнули пороги з 1,5 бляхи як заводьські, ніколи знею немав проблем неламалася!!!

Вас також може зацікавити:

• Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

коробка передач

Автомобілем володію 4 роки , з - корозія задніх дверей, , відклеюється торпеда біля лобового, жорстка ходова ,кожна нерівність відчувається ,скрип заднього відділення багажника, з + в загальному надійна машина за 4 роки жодного разу не підвела проїхав більше 60 к пробіг більше 260 тисяч .

Микола

Відгуки про моделі КІА