Відгук Citroen C5 2008

Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

Всім привіт.Переглянувши ваші коментарі
про ваших залізних коней, вирішив розповісти
й про свою ластівку.Доволііі зручний та комфортний,володію ним більше року.Зручні сидіння з об\'ємними налаштуваннями також масажор спини водія,що дуже зручно коли їдеш на далекі відстані,а подорожую я досить таки часто та далеко,салон просторий заднім пасажирам місця предостатньо двох зонний клімат контроль повністю незалежний один від одного що є теж досить зручно, дуже великий багажник,при потребі можна розкласти задні сидіння які забезпечують рівний пол.Гідравлічна підвіска HIDROACTIV 3 ,є дуже м\'якою та надійною,залежно від покриття автоматично змінюється кліренс,при переїзді перешкоди її можна підняти та без проблем переїхати наприклад якесь коріння від дерева, двигун 2.0 досить таки економний та надійний,єдиний мінус в тому ,що потребує якісне пальне,одним словом з тепловоза краще не заправляти,також не раджу експериментувати з маслом.Автомат коробка не дасть втомитись в міських тянучках.Освітлення досить потужнє великий плюс це те що є адаптивне підсвічування повороту.Акустика в автомобілі хоч і не як у філармонії ,на весь голос не послухаєш,але звучить таки непогано.Придбавши її я зразу замінив масла, ремені ,ролики і помпу це все обійшлося біля 350₴ з роботою,та ричаги та сайленблоки передка ще 200₴ більше там немає що робити.Ось якось так.Одним словом автомобілем я задоволений,недостатків я ще не побачивP.S друзі необгаджуйте авто якщо ніколи ним не володіли чи навіть не сиділи збоку бо ці ваші коментарі що запчастини дорогі чи дефіцитні тільки вводять в оману,все є в наявності або під замовлення три чотири дні і коштує не дорожче ніж до Мерседес чи Ауді

Юрій
11 березня 2021