Отзыв Volkswagen Touareg 2006

Внедорожник / Кроссовер Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, объем багажника, цена

расход топлива, стоимость обслуживания

Отзыв

Мав у володінні Фольксваген туарег 2006
3.0 дизель, мотор бкс, автомат. Авто розроблене на одній базі ауді q7, та порше каєн. Враження про авто позитивні надійний, високий, динамічний авто. Перед покупкою раджу уважно обдивитися автомобіль, авто в обслуговуванні не дешеве!. В авто дуже багато електроніки яка іноді турбує. Постійні проблеми висвітлювались по сажовому фільтрі, та свічах накалу. Турбіни за роки служби та пробіги можуть давати про себе знати. Більшість авто з великими пробігами, тому коробка може затягувати передачі, пінатися. В мому варіанті були легкі пінки, 400 дол. і поставили коробку з 80 тис. пробігом. Правильний повний привід, скіки раз їздив по бездоріжжю ні разу не підводив. В авто дуже велика проходимось в грязі, болоті, на поганих дорогах відчуває себе комфортно. Трохи жорсткувата підвіска. Авто доволі динамічне, при різких поворотах є не великі крени. Розхід по трасі 9-10 літрів дизеля, город 13-14 літрів. Взагалі авто задоволений, та рекомендую до покупки, приносить масу емоцій. Не раджу купляти авто на останні гроші.

Артур
02 ноября 2020