Отзыв Volkswagen Passat Alltrack 2019

Универсал Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
6-12 месяцев Время владения

Отзыв

Вчора купив B8 Alltrack 2019, Швед, 2.0tdi 190 hp.
Попереднє авто продав B8 1,6tdi 2015 MT яке мав 4 роки. Але набридла механіка і трохи занизький.
Перше враження - це звичайно потужність, 180км/ч не відчув як розігнався. На 1,6 це зайняло б часу, хоча вистачало на трасі.
Комплектація одна з максимальних.
Я не знаю авто які б я міг порівняти з Alltrack по динаміці, розходу палива, якості матеріалів і комфорту водія і керованості.
Є такі функції як side assist і front assist, адаптивний круїз, фари максимальні з вирізанням зустрічних, Iphone легко перемістився на екран, трьох зонний клімат - вже класика для пасата, подвійний склопакет робить поїздку дуже тихою навіть на високих швидкостях.
Висота зазначена виробником 175мм. Насправді це нижня точка десь між передніми колесами. Передній бампер - 200мм, задній 300мм.
Поганого нічого писати не буду, бо щойно купив, але помітив що люди оглядаються.

Yura
4 дня назад