Отзыв Opel Astra J 2013

Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

качество сборки, управляемость

стоимость обслуживания

Отзыв

Даний автомобіль я придбав із за кордону а саме з Бельгії. Користуюсь, авто уже більше одного року, та на даний час усе влаштовує. В першу чергу я хочу виділити дизайн авто який на мою думку виглядає дуже симпатично і не застаріє навіть через 3-5 років, економічність, оскільки при їзді за містом приємно радує гаманець 4.0 - 4,8 л/100км., співідношення ціна-якість, тому що за таку ціну Ви отримуєте автомобіль який практично кращий у своєму класі. Дійсно німецький автомобіль із хорошої якості матеріалів які виробники неполінились і начинили авто чудовим та м’яким пластиком який не гримить, не хрустить, та не видає по сторонніх звуків, ще у авто я б виділив шумоізоляцію, на яку виробник не пожалів велику кількість матеріалів. В салоні все дійсно чудово продумано до найменшої деталі . Керувати таким авто справжнє задоволення, динамічний, компактний, вмісткий. Щодо надійності то за рік експлуатації міняв тільки розхідні матеріали масла, фільтра. Дуже надійна ходова частина автомобіля , оскільки при експлуатації більше року по «Нашим Дорогам» у авто нічого замінювати непотрібно, нічого не гримить не стукає. По ціні авто за такі гроші я вважаю це кращий вибір у своєму класі Рено Меган, Пежо 306, Сітроен С4.

Назар
04 августа 2019