Отзыв Audi A6 1999

Типтроник Коробка передач
Более 5 лет Водительский стаж
Более 5 лет Время владения

стоимость обслуживания

Отзыв

Про дану модель мріяв давно, подобалась що візуально, що за характеристиками. Колись мав у володінні "сотку в шостому кузові", залишились тільки самі теплі та приємні спогади, і з часом, змінивши з десяток інших марок, придбав саме Ауді і саме ту, яку хотів.
Катаюсь вже сім років і за цей час ніколи вона мене не підводила. Ремонти були, різні, дорогі і не дуже. Ходову робив тільки раз, на початку експлуатації, після того і не заглядував. Мені попався двигун з першої серії, AFB. На момент купівлі я не дуже в них розбирався тому і придбав з ним, але п'ять років я не мав жодних проблем і тільки на шостому почав клацати гідрокомпенсатор чому і вирішив залізти в голови. Заміна двох валів з усіма гідриками і рокерами обійшлись в 650$, дорого це чи дешево залежить від особистого достатку, машина в експлуатації не дешева, гроші любить.
Салон авто просторий та комфортний, в складеному стані можна хоч холодильники возити. Про звукоізоляцію окрема тема... звичайно, дизель трохи чути, але в порівнянні з іншими марками тут дуже тихо. Якість матеріалів на висоті, пластики приємні на дотик і радують око, а червона підсвітка добавляє драйву та адреналіну. Керованість відмінна, машина відчувається як продовження самого себе. Поїздка 750 км на море не втомлює зовсім, а катання європейськими автобанами взагалі в радість і на них можна проїхати тисячі не відчуваючи потреби відпочити. Зупинки на каву і туалет вистачає повністю для відновлення сил. Дуже подобається робота коробки 5HP19, передачі перемикає невідчутно і при обгонах веде себе адекватно, контроль над авто не втрачається.
Можна все розписувати, але сенсу не бачу, на просторах інету інформації предостатньо.
Скажу одне: на останні гроші її не варто брати, щоб довести її до розуму прийдеться викластись. Або шукати екземпляр у власника, який любив та дивився за своїм авто.
Бажаю всім рівних та гарних доріг!

Роман Ковальчук
25 августа 2020