Hyundai 5 відгуків про Hyundai Kona

динаміка, керованість, дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Hyundai Kona

Hyundai Kona 2021

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Перший власник 31 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Вважаю, що у цього автомобіля єдиний недолік - його у нас мало знають!

Переконаний, що динамічністю, керованістю та оснащеністю за свою ціну, цей автомобіль здатен здивувати майже кожного, хто перший раз його спробує!

Це скажений хот-хетч на мінімалках, хоч і у формфакторі кроссовера!

Я знайшов його колись випадково, чисто як одну з найдешевши пропозицій на нашому ринку з повним приводом. Замовив майже в сліпу, після мінімально тест-драйву і бензинової і електричної версії, переживаючи тільки, щоб його розмір підійшов моїй сім"ї, та підвіска не укачувала моїх пасажирів.
І тільки після того, як я зрозумів, що купив собі не просто черговий автомобіль, а чистий діамант, почав переглядати відеоогляди від блогерів з різних країн, щоб зрозуміти, "це тільки у мене такі щенячі емоції"?
І от майже кожен розказує про "посмішку, яка сама собою з"являється на обличчі водія, кожен раз коли автомобіль з невимушеною легкістю виконує ту чи іншу задачу на дорозі". Тож я заспокоївся, так не тільки в мене.

Це автомобіль в першу чергу для водія, який любить водити. Він дарує емоції і за них можна з легкістю пробачати твердий пластик в салоні, не дуже великий багажник та роботизовану КПП. Тим більше, що робот тут на стільки плавний і на стільки добре дружить з двигуном, що деяким гідротрансформаторам ще треба повчитися! Звісно проживе він, вірогідно, менше, але, враховуючи, що у світі таких автомобілів вже продано кілька сот тисяч, а негативних відгуків не особливо то й чути, цей робот я не вважаю мінусом.

Таким чином, раджу навіть не дивитися в сторону битків з 2.0 атмосферником /у нас такі і не продавалися офіційно/, бо з ними Кона звичайний автомобіль. А правильна Кона - це саме 1.6 Турбо! І з ним вона така запальничка, яку не соромно рекомендувати!

Hyundai Kona 2022

Hyundai Kona 2022

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

6 тис.км 10.3 л / 100 км Сім'я

Відгук про N-line версію. Кайфую від кожної поїздки. Дуже подобається зовнішній вигляд і динаміка. Керується як хетчбек. Не в останню чергу завдяки штатним 235 шинам та великим гальмам. 198 к.с. на таку вагу більш ніж достатньо для будь-яких маневрів в місті чи на трасі. Електроніка працює добре: автоматичне світло, автоматична очистка скла, антизапотівання, утримання в смузі, старт-стоп, ABS, ESP, Traction control, запобігання зіткненням, бездротовий CarPlay.

Що НЕ сподобалось: жорсткувата карта дверей, при довгих мандрівках лікоть незручно класти; склопідйомники не автоматичні; не вистачає бокового світла при поворотах, як зробили в Tucson.

Трохи шкодую що не взяв комплектацію з адаптивним круїзом та led-фарами. Проте галогенки в лінзах теж світять дуже непогано.

Середні витрати пального в спокійному режимі десь близько 7л на 100 км.

Взагалі машина кайфова під будь-який настрій. Можна їздити плавно та спокійно в еко-режимі, можна додати драйву в спорт.

50 тис.км 6 л / 100 км

Автомобіль hyundai kona 1.6 t gdi 2021 , американка, в limited комплектації, це найкращий автомобіль серед усіх. В ньому є всі риси характеру спортивного авто. Авто дуже потужне, зриває з місця дуже бодро, на світлофорах рівних немає. До 100 за 7 сек , це дуже швидко. Плюс дуже комфортний. Повний привід відмінний. Вмістка. Дизайн чудовий. Корейці постаралися. Коробка 7 ступка з двійним сухим зчепленням, не дасть вам заскучати, тому що це спортивна коробка. Передачі щолкає на ура, навіть не відчутно переключань. Мінусів в авто не бачу. Супер ракета. Довольний на всі 100

Hyundai Kona 2019

Hyundai Kona 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

шумоізоляція

Перший власник 50 тис.км Поїздки в місті

Автомобиль получился у Hyundai отличный! Сбалансированная подвеска средней жесткости не зубодробительная, мне очень напоминает мой старенький VW Тигуан 2013г.в., отличная динамика, кстати машина довольно агрессивная по сравнению с Ауди етрон, у нее очень неплохая управляемость, с минимальными кренами в поворотах за счёт тяжелой батареи внизу. Машина 19-го года, покупали в 20-м году по акции с 0-м пробегом в автосалоне на Троещине, батарея максимальная, мощность 204л.с. + средняя комплектация, с тепловым насосом, тканью на сидухах и в принципе всем необходимым. Мощности ей хватает за глаза, если наступить на педаль хорошенько начинает пробуксовывать и морда рыщет по сторонам. Заряжаем дома, от обычной розетки во вне пиковое время, за 7часов набирает от 80 до 100 км. Цена поездки летом 12-14 коп. за километр, зимой 18-20 в сильные морозы 22-23 коп./км. По уровню комфорта она конечно уступает Ауди Етрон спортбек 2021 модельного года. Из минусов: отсутствие полного привода и полностью шумоизоляции, по сравнению с етроном. Пластик кстати у хендай не скрипит в отличие от дорогой Ауди. В плане дальности пробега разница 120-140 км в пользу Коны. Зато разница в цене этих автомобилей полностью перекрывает все минусы Коны с огромным запасом. Да, за два с лишним года батарея потеряла емкость около 50-60 км пробега, где то 10-12%, данные лето-зима, соответственно. В общем, кто не боится ездить на переднем приводе и ищет сбалансированный во всех отношениях автомобиль - очень рекомендую! Для ежедневной езды по городу - Бомба! Поверьте, она вас не разочарует и не оставит равнодушным. Эта машина сразу станет любимцем в вашем доме! P.S. на фото сзади!

Hyundai Kona 2021

дизайн кузова, динаміка, простір салону, керованість

об`єм багажника, витрати палива

Перший власник 1 тис.км Поїздки в місті

Приобрела авто в салоне, первый хозяин. Пока осталась довольной, быстрый и приёмистый автомобиль, небольшой по габаритам, поэтому можно парковаться в городе без труда. Городской режим не даёт возможности погонять на авто, расход по городу выше заявленного.

Відгуки про моделі Хюндай

Відгуки про Хюндай Кона по рокам

Хочете придбати Хюндай Кона та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Hyundai Kona від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 5 відгуків відгуків про Хюндай Кона будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.