Hyundai 2 відгука про Hyundai Veracruz

вартість обслуговування

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Hyundai Veracruz
Hyundai Veracruz 2008

Hyundai Veracruz 2008

хорошая машина, кожаный салон, отличная аудиосистема, да вообще не машина, а ласточка!

дизельные не заводятся в морозные дни:(

Была у нас такая машина, продали только из-за того, что была на солярке и в морозы плохо заводилась, для меня это был единственный минус. Просто однажды я работала в другом городе. был сильный мороз. я вышла, чтобы прогреть машину, а она просто не заводилась. Пришлось вызывать помощь. А так в целом меня все устраивало! Внешний вид и салон меня очень радовал, к тому же в багажнике раскладывались еще два сидения, что было очень удобно в моей работе. Также собирались и задние сидения, можно было перевезти большие коробки, вещи. Очень хорошая аудиосистема была, так как я люблю громко слушать музыку. профессиональное звучание колонок. на задних сидениях можно было смотреть открывающийся на потолке телевизор. Также машина была оснащена люком. Я очень жалею, что пришлось расстаться с такой машиной. Но такие можно купить на бензине, но турбо-дизель выгоднее был...

Hyundai Veracruz 2011

Hyundai Veracruz 2011

вартість обслуговування

koleso prispystilo, priexali iz servisa i pomeniali

avtomobilem dovol`na, dizain nravit`sia, xodovie kachestve toj normal`nie, vne dorogi voobshe otlichno. Shymoizoliacia xoroshaia, benzin est normal`no, ne slishkom mnogo dlia etogo traktora :-) Koja xoroshaia, tol`ko pochemy to sveltaia, ot odejdi sidenie bistro pachkaetsia, eto ploxo, no ego mojno pochistit` spec rastvorom dlia avto koji, eto xorosho. Plasrik xoroshii nichego nigde ne skripit. GPS toje rabotaet norma pravda ne vsegda yspevaet za mnoi :-)
V obshem sootnoshenie ceni i kachestva bolee chem dostoinoe

Дивитися всі 5341 відгук про Hyundai
  • Hyundai Elantra 2016

Hyundai Elantra 2016

Hyundai Elantra 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Для такого класу, чудова машина Швидка мультимедія Робота коробки супер, перемикання не відчуваються Дуже м\'яка і добре тримає дорогу навіть на трасі на великій швидкості 140-160, що здається дивно, бо має бути щось одне Ергономіка прекрасна, мені вона завжди на корейцях подобалась І ще така класна мілка функція, яка дуже порадувала, взимку і коли дощ обдув лобового вікна включається автоматично і ледь помітно. Тобто, взимку не треба про це пам\'ятати.

Олексій

Відгуки про моделі Хюндай

Відгуки про Хюндай Веракруз по рокам

Хочете придбати Хюндай Веракруз та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Hyundai Veracruz від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Хюндай Веракруз будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.