Hyundai 462 відгука про Hyundai Tucson

якість збірки, керованість, простір салону, дорожній просвіт, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Hyundai Tucson

Hyundai Tucson 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, ціна

Автомобиль отличный, качество пластика на среднем уровне, расход не большой город около 10 л- можно и меньше ! Цена высоковата , хотя сравнивая всех конкурентов то и не особо !

Hyundai Tucson 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість збірки, шумоізоляція

Авто найкраще в класі в співвідношенні ціна/якість. Доволі дешевий в обслуговуванні, дефіциту деталей немає. Високий кліренс, хороша прохідність, повний привід ніколи не підводив. Авто як для рибалки, так і сімейних поїздок. 2,0 ТДІ повністю вистачає для нього. Шумоізоляція хотілося щоб була краща і троши м"якша підвіска. Рекомендую.

Hyundai Tucson 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

ШИКАРНЫЙ ТУСАН ,ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНЫЙ КОМФОРТ ДИЗАЙН НА ВЫСОТЕ ,МИНУС РАСХОД ДИЗЕЛЯ НА ПАРУ ЛИТРОВ ВЫШЕ ЗАЯВЛЕННОГО, В ЦЕЛОМ ИДЕАЛЕН ☝️☝️☝️☝️

Hyundai Tucson 2008

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Лучший автомобиль в своём классе! Соотношение цена/качество Супер! Недорогое обслуживание, экономный, простой, понятный и приятный.

коробка передач, витрати палива

Комфортне та надійне авто. Автоматична коробка - це найкраще для довготривалих поїздок. Ціна сервісу - доволі доступна на як на невеликий кросовер.

Hyundai Tucson 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива

Комфортний,6-ти ступенева коробка передач, гарна динаміка, багато місця, для сім\'ї супер.

Hyundai Tucson 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Авто купив пригнане з Німеччини, стан був задовільний, тобто всі елементи були рідні і немальовані.сподобався великий кліренс і для такої машини вже хотів повний привід. Їзджу в межах міста, згодом зрозумів що він мені і непотрібний навіть зимою машина вишрібає переднім приводом будь де, це тільки лишні витрати по обслуговуванню його. Володів машиною рік, і скажу чесно ніде мене не підводила. Мотор працює відмінно, до солярки невибагливий.Кузов збитий, їде як одне ціле, без стуку і шуму. Між іншим хороша шумоізоляція+. Від\'їзд в рік по ходовій нічого неміняв. Вся витрата по авто це тільки масла і фільтра. Наїздив біля 12тис. Хто купляє раджу брати дизельне,будете задоволені розход пального і взагалі машиною. Все такі непогані корейські авто hyndai в їзді і обслуговуванні. Єдине що сильно затераються карти дверей по самій пластмасі і хотілось би мульте руль керування магнітолою

Hyundai Tucson 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, об`єм багажника

240 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Дуже класний, потужний, економний, комфортний з великим кліренсом автомобіль. Зовнішній дизайн не дуже, а сам автомобіль рекомендую тому, що він є надійним та недорогим в експлуатації. Бажаю всім щасливих доріг!

Hyundai Tucson 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Гарний, невибагливий автомобіль. Гарна маневроввсть. На трасі веде себе дуже добре. Зауважень нема.

Hyundai Tucson 2009

Супер авто, просторе та з високим кліренсом. Розхід на газу по місту 10 л, Що порадувало. За свої гроші дуже хороше авто!

Hyundai Tucson 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, витрати палива, шумоізоляція

Классный автомобиль.
Пользовался 9 лет. Так получилось...
Обычно менял раньше. Но его не менял из за надежности И недорогого обслуживания. Всегда выручал. Очень надежный, как автомат Калашникова. Будет только приятная память об этом авто. Из минусов, он жесткий. Но блин, он красавчик. Это была 5 или 6 машина в семье. До этого Опель Омега Б, Чери Кимо, Шкода Октавия Тур, Пежо 306, Тайота Рав 4.

Hyundai Tucson 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Перший власник 22 тис.км 8.6 л / 100 км Подорожі

Володію Туксоном з вересня 2020.Комплектація елегант. Спочатку, він, як варіант не розглядався... Було три авто на розгляд - нова куга, опель гранд ланд та Шкода карог. Випадково зайшов в салон Hyundai, записався на тест драйв і зрозумів це те що я шукав!!! 2 літровий дизель, 185 коней, повний привід, 8ст автомат... Це просто супер варіант ціна-якість, пре як танк, для майже 2 т ваги, розхід середній до 9-л на 100 біль ніж пристойний. Поки, що отримую тільки насолоду від цього красеня. В сім\'ї є Міцубісі асх та мазда сх-3 - порівняти маю з чим.
P.S Стиль їзди за містом 130-170 км /год

Hyundai Tucson 2005

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Отличный автомобиль. Простой, надёжный, не затратный в обслуживании. Большой салон, удобная посадка и самое главное цена. Остались только положительные эмоции.

Hyundai Tucson 2006

дизайн кузова, об`єм багажника, ціна

Простий в користуванні, дешевий, швидкий, високий. Для сімї саме те що треба, не для гонок.

об`єм багажника, шумоізоляція

Найкращий варіант в співвідношенні "ціна якісь".Недорогий в обслуговуванні та комфортний в подорожах як по місту, так і по сільській місцевості. При цьому витрати палива приємно вражають — близько 11 літрів по місту. Для більшої економії на бензинові мотори ідеально встановлюється ГБО - близько 400 Дол.. США.Ходова довговічна, та дешева. З мотором, коробкою за весь час експлуатації труднощів не було. Словом, рекомендую!

простір салону

об`єм багажника, шумоізоляція

228 тис.км 10.6 л / 100 км Подорожі

В категорії "ціна- якість"- безумовно переможець. Відносно за невеликі гроші Ви отримуєте комфортний кросовер як для поїздок по місту, так і для поїздок по сільській місцевості [рибалка, охота, пікнік].При цьому витрати палива приємно вражають [мається на увазі Туксон на бензині] близько11 літрів по місту, та 9 по трасі.Звичайно, для бензинових двигунів я б рекомендував ставити ГБО, це десь приблизно 350-400 Дол.В ремонті також недорогий автомобіль, в порівнянні з Kia Sportage, Honda CR-V.,Рекомендую !!!

Hyundai Tucson 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, гальма, керованість, шумоізоляція

Автомобіль досить надійний.
Недорогий в обслуговування.
Розхід невеликий, як для такого авто.
Не монстр бездоріжжя, але за місто можна виїжджати сміло.

Hyundai Tucson 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Hyundai/Tucson/2.0ltr/Petrol-Gas/4wd/2008.
Добрый день. Автомобилем владею на момент отписке отзывы порядка 4 лет. Что могу сказать. В общем машиной доволен. Корейская сборка, без пластиковых защит, смотрится интересней. Плюсы, минусы указал. В принципе это самый доступный паркетник на рынке не считая китайских, русских, украинских производителей. В дальнейшем буду рассматривать только концерн КИА/ХЁНДАЙ.
Всем хорошей эксплуатации своих автомобилей.

коробка передач, витрати палива

динаміка

Покупал авто в салоне. Сам автомобиль и корейцы заслуживают уважения, он комфортный, редко что-то ломается, но сервис в Украине, по гарантии, это отдельная история. Работа сервиса на "Богдан -авто" сводится к тому, что бы найти причину и отказать клиенту в гарантийных случаях. У меня такое происходит впервые. На Форде и Митсубиши такого идиотизма никогда не было. Причём меня знакомые предупреждали о скотском отношении к клиенту, но я и поверить не мог. Если я и куплю в будущем хюндай, то только не из салона и у них обслуживать авто никогда не буду! Запчасти у них дорогие, специалистов нет, сервис вечно полупустой, но записываться надо постоянно за два дня вперёд.

Hyundai Tucson 2007

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, керованість, шумоізоляція

Надёжный и не убиваемый .
Не дорогой в ремонте .
Не модный но и не уродец .
В общем норм машина была пока было ей до 7 лет , потом из за закрытых пластиком арок там появляется ржавчина так же коррозия ест задний подрамник и лонжероны . Мотор один из лучших не прихотлив к топливу и не прожорлив . Менять во время масло и ремни и будет вам счастье . Тормозные блины заменил на 200 тыс.км. подшибник лёг всего один на ступице . Климат без дозаправки прослужил с 2007 года по 2020 й ура корейцам !
Если решились на такого типа кроссовер то берите смело но ищите " живой" экземпляр .
Всем

Відгуки про моделі Хюндай

Відгуки про Хюндай Туксон по рокам

Хочете придбати Хюндай Туксон та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Hyundai Tucson від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 462 відгука відгуків про Хюндай Туксон будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.