Hyundai 475 відгуків про Hyundai Tucson

якість збірки, керованість, простір салону, дорожній просвіт, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Hyundai Tucson

Hyundai Tucson 2007

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону

динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Доброго времени суток! Владел "Туксоном" 5 лет, проехал 50 тыс. км, купил на одометре было 112 тыс. км, второй владелец, машина, честно говоря, разочаровала, лкп просто ужас, царапины сколы и полировка не помогла, ходовая просто хлам, не было и недели чтобы не менять какой-нибудь сайлент-блок, втулку, стойку, тягу, компрессор кондиционера и прочее, хотя живу в городе, где дороги отличные. Расход - бензин 13л, газ 16л. По мотору и коробке проблем никаких. Зимой дребезжание и скрип в салоне устранить невозможно. Пересел на Мазду сх5, реально небо и земля в пользу японца!

Hyundai Tucson 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Хороший и надёжный автомобиль. Запчасти дешёвые, всегда есть в наличии. Очень удобный для семьи. Высокий клиренс. Я доволен, рекомендую.

Hyundai Tucson 2008

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

13 років бездоганної служби, справжнє не вбиваєме авто, мабуть, у мене більш надійної та невибагливої машини не буде, судячи з того що я чую з всіх сторін про інші машини. Справжній трудівник. Дуже великий для свого класу внутрішній простір. Рекорд, перевозив раму 2500х1000 внутрі салону при повністю закритій машині.
Для рибалок та грибників - по посилковим дорогам їздити одне задоволення, підвіска працює як на асфальті, так і в полях дуже добре.

Hyundai Tucson 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Туксон 2007 полный привод, механика 5-ст, двигатель.2.0 г/б.
Плюсы: недорогой в обслуживании, хороший дорожный просвет, полный привод.
Минуса: после 200 тыс. км начал пожирать масло; проблема с рыжиками: на ляде в местах соприкосновения металла с пластмассой, крыша, если присутствуют сколы, начинает слазить лак и появляется ржавчина. При продаже, когда мерили толщину лкп. прибором - крыша, у лобового, ляда на стыке с бампером -самые уязвимые места.
Общее ощущение -хороший авто, если вовремя смотреть за тех. состоянием и ухаживать как за женщиной.

Hyundai Tucson 2021

Hyundai Tucson 2021

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

Придбала авто 1,5 місяця тому, розглядала ще Сітроен С4 в новому дизайні, який також нещодавно з’явився у салонах, але сівши в «Тушканчик» зрозуміла - це саме моє авто!
Дуже стильно виглядає, салон комфортний, як на мене, занадто «розумна», функція тримати авто у полосі трохи «дістала», адже будь який маневр, навіть обминати ями, авто «пручається» і вирівнює машину, тому її відключила. Дуже стильний і зручний дисплей, для користувачів IPhone функція CarPlay дужжже зручна!
Просторий салон, зручні сидіння, клімат контроль, підігрів керма, датчики світла та дощу кожну поїздку перетворює у відпочинок.
Всі переваги потрібно відчути особисто, але ви точно не про гадаєте придбавши цього красеня!
Мінусів поки немає і сподіваюся так і буде!

Hyundai Tucson 2016

Hyundai Tucson 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Надійний і комфортний автомобіль. За 2 роки користування намотав близько 50 тис. км. Ні разу не підвів. Не дивлячись на дизель, взимку заволиіся з пів-оберту. Коробка бублік - ніяких питань взагалі. Трансмісія так само. Ходовка - ну самі розумієте, з нашими дорогами... По кузову слідів корозії не було. Авто 2016 року, 2л awd.

Hyundai Tucson 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, об`єм багажника, витрати палива

В цілому - машина хороша . В салоні місця багато , комфортна . В обслуговуванні не дорога , надійна ,високий кліренс . Трохи жорстка підвіска і слабка динаміка , що відчувається під час обгону. Розхід бензину , при швидкості 90-110 км/ч , 7,8 - 8,2 л.

Hyundai Tucson 2005

Hyundai Tucson 2005

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

В своём классе лучший.
Обслуживание копейки.
Выносливый.
Хромает шумка - легко исправляется доп шумоизоляцией
Не хватает динамики - но для размерной и спокойной езды достаточно.

дизайн кузова, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Неприметный внешне, но очень мягкий и комфортный в езде. Хорошо держит дорогу будь то пересечённая либо мокрый асфальт. Отличный обзор и посадка,правда широкие передние стойки рамы. На пешеходном переходе может возникнуть конфуз, по этому головой нужно вертеть не лениться. Наличие люка отличный бонус, летом, весной, осенью при нормальной погоде и температуре часто катаюсь с открытым, что бы не напрягать клему. На автоматике катать одно удовольствие,но под горку тупит. Дешёвый в обслуживании, запчасти дешевле вагов и японцев раза в2, а живут столько же.
Трудно найти не в ушатаном состоянии хоть на дороге их тьма. Отличный автомобиль на все случаи жизни.

Hyundai Tucson 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

Купив автомобіль два роки тому, пробіг був 180 тис. - не ламалась, а як тільки пробіг перевалив відмітку 200 тис. все пішло-поїхало, також перечислю мінуси:
антифриз в масло, слава богу обійшлось малою кров\'ю
щеплення пробуксовувало і прийшлось замінити його разом з демпфером
подушки безпеки, а тобто провід під пас. сидінням, проблема в тому що провід під переднім пас. сидінням переламується в місці згину.
почав гудіти підшипник в коробці
гальмівна система як для такої великої машини заслабка, тому обслужувати її треба часто
розсипалась турбіна
місцями зимою машина бере 14-15 л/100, на прогрітому моторі
якісь пластику і матеріалів - посередня, трохи гірше ніж у японців, але краще ніж у китайців
шумка є, але двері як «барабан
доволі дубова шкіра
підлокітник хлипкий
акустика хороша, але як вище зазначав - треба шуміти
Тепер плюси:
авто реально комфортне
на довгі дистанції ідеал, а для міста треба бензинову версію, 2.0 наприклад
зручні сидіння
динаміка хороша
дороги тримається добре
швидкість практично не відчувається, хоч і мало шумоізоляції
акустика
клімат контроль
Мех. коробка передач 6-ст.
За два роки й 30-35 тис. км вкладено в авто біля 1500$ без врахування Т.О. і палива
В ремонті машина буває +- раз в пів року
В цілому машина хороша і вона вартує своїх грошей, але як і кожний механізм вона хоче, щоб за нею доглядали, ця машина характеризує в мене золоту середину.
Все посереднє, якість, динаміка, вигляд, комфорт.

Hyundai Tucson 2008

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Надійне повнопривідне авто. Високий кліренс, як для кросовера, гідна проходимось. Дешеве в обслуговуванні. З мінусів - висока витрата палива в місті, особливо у зимній період року: може доходити до 20 та більше літрів бензину на 100 км. Також, невеличке багажне відділення.

Hyundai Tucson 2019

Hyundai Tucson 2019

динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

Раньше ездил на хонде потом на х -трейле.
Как сел, так и понял - моё.
Динамика это конечно приближено к спорту на обгонах никаких проблем даже на скоростях выше 130.
Удобно все. жаль что нет подогрева лобового стекла иначе как через обдув.
РЕКРМЕНДУЮ для тех кто не слишком распальцован.

Hyundai Tucson 2020

об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість

витрати палива

При виборі авто для мене важливим є ергономіка, дорожній просвіт та повний привід для безпечного руху по бездоріжжю, також зручність для пересування містом, великий багажник, ціна обслуговування.
Тусан мене досі приємно вражає зручністю салону, хоч погоджуюсь, що якість пластику середня. На трасі поки що нижче 7.3 л не вийшло, по місту 11-13-л, до обкатки було 14-16-л. Їде м\'яко, добре керується. Спинки задніх пасажирських сидінь регулюються.

Hyundai Tucson 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, ціна

Автомобиль отличный, качество пластика на среднем уровне, расход не большой город около 10 л- можно и меньше ! Цена высоковата , хотя сравнивая всех конкурентов то и не особо !

Hyundai Tucson 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість збірки, шумоізоляція

Авто найкраще в класі в співвідношенні ціна/якість. Доволі дешевий в обслуговуванні, дефіциту деталей немає. Високий кліренс, хороша прохідність, повний привід ніколи не підводив. Авто як для рибалки, так і сімейних поїздок. 2,0 ТДІ повністю вистачає для нього. Шумоізоляція хотілося щоб була краща і троши м"якша підвіска. Рекомендую.

Hyundai Tucson 2018

Hyundai Tucson 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

ШИКАРНЫЙ ТУСАН ,ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНЫЙ КОМФОРТ ДИЗАЙН НА ВЫСОТЕ ,МИНУС РАСХОД ДИЗЕЛЯ НА ПАРУ ЛИТРОВ ВЫШЕ ЗАЯВЛЕННОГО, В ЦЕЛОМ ИДЕАЛЕН ☝️☝️☝️☝️

Hyundai Tucson 2008

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Лучший автомобиль в своём классе! Соотношение цена/качество Супер! Недорогое обслуживание, экономный, простой, понятный и приятный.

Hyundai Tucson 2009

Hyundai Tucson 2009

коробка передач, витрати палива

Комфортне та надійне авто. Автоматична коробка - це найкраще для довготривалих поїздок. Ціна сервісу - доволі доступна на як на невеликий кросовер.

Hyundai Tucson 2006

Hyundai Tucson 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива

Комфортний,6-ти ступенева коробка передач, гарна динаміка, багато місця, для сім\'ї супер.

Hyundai Tucson 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Авто купив пригнане з Німеччини, стан був задовільний, тобто всі елементи були рідні і немальовані.сподобався великий кліренс і для такої машини вже хотів повний привід. Їзджу в межах міста, згодом зрозумів що він мені і непотрібний навіть зимою машина вишрібає переднім приводом будь де, це тільки лишні витрати по обслуговуванню його. Володів машиною рік, і скажу чесно ніде мене не підводила. Мотор працює відмінно, до солярки невибагливий.Кузов збитий, їде як одне ціле, без стуку і шуму. Між іншим хороша шумоізоляція+. Від\'їзд в рік по ходовій нічого неміняв. Вся витрата по авто це тільки масла і фільтра. Наїздив біля 12тис. Хто купляє раджу брати дизельне,будете задоволені розход пального і взагалі машиною. Все такі непогані корейські авто hyndai в їзді і обслуговуванні. Єдине що сильно затераються карти дверей по самій пластмасі і хотілось би мульте руль керування магнітолою

Відгуки про моделі Хюндай

Відгуки про Хюндай Туксон по рокам

Хочете придбати Хюндай Туксон та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Hyundai Tucson від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 475 відгуків відгуків про Хюндай Туксон будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.