Відгук Hyundai Kona 2022

Передній Привід
Типтронік Коробка передач
Більше 5 років Водійський стаж
1-2 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Відгук про N-line версію. Кайфую від кожної поїздки. Дуже подобається зовнішній вигляд і динаміка. Керується як хетчбек. Не в останню чергу завдяки штатним 235 шинам та великим гальмам. 198 к.с. на таку вагу більш ніж достатньо для будь-яких маневрів в місті чи на трасі. Електроніка працює добре: автоматичне світло, автоматична очистка скла, антизапотівання, утримання в смузі, старт-стоп, ABS, ESP, Traction control, запобігання зіткненням, бездротовий CarPlay.

Що НЕ сподобалось: жорсткувата карта дверей, при довгих мандрівках лікоть незручно класти; склопідйомники не автоматичні; не вистачає бокового світла при поворотах, як зробили в Tucson.

Трохи шкодую що не взяв комплектацію з адаптивним круїзом та led-фарами. Проте галогенки в лінзах теж світять дуже непогано.

Середні витрати пального в спокійному режимі десь близько 7л на 100 км.

Взагалі машина кайфова під будь-який настрій. Можна їздити плавно та спокійно в еко-режимі, можна додати драйву в спорт.

Володимир
12 березня

Підпишіться на розсилку відгуків про Hyundai Kona

Коментарі (3)
Сергей | 23 вересня 2023 р., 06:17
Як на мене ,машинка просто Вогонь)))і це правда,повірте.Це чісто, Моя думка)))) Спробую швидко та зрозуміло виразити Цю думку.!!!!! Я Маю Слава Богу Одну ,,,,дякую Богові,,, Щиру,Рідну,Кохану Людину----це Моя Сестричка ))))))))) Віктрія-я дуже тобою Пишаюсь,дякую тобі за всё,вибачте....!!!! Ми розглядали Кона та джіп компас чи шо 19 рік Америка 19 рік Америка Я як водій з 20 річним стажем а чесно 19)))) Можу з впевненістю сказати Джіп Просто сумна та ніяка машинка.((( Кона Просто жива та позитивна машинка))))) Дякую.. Це Моя думка.
Сергей | 23 вересня 2023 р., 06:18
ВИБАЧАЮСЬ ДАШУЛЬКА Я ТЕБЕ Я ПРОСТО ОБОЖНЮЮ
Max Komisarenko | 02 грудня 2023 р., 20:59
У мене літні 215 55 r17, а зимові 205 60 r16 і на них він кермується не гірше, ніж на тих, що йшли з N-Line пакетом на 18 дисках! Гальма, дійсно, класні - ідеально пасують цьому автомобілю. Вони на стільки передбачувані, що в парі з чудовою динамікою мене не покидає відчуття, що я з автомобілем одне ціле. До речі, цей автомобіль драйвовий навіть в еко-режимі, в якому я їжджу більшу частину часу. Різниця між Нормальний/Еко тільки в задемпфованості педалі газу, але, якщо наступати активно, то буде їхати так само. В спорті ж він ще тримає вищі оберти, за рахунок чого в 0-100 виграш буде не більше 1с. Тобто навіть в Еко можна на світлофорі зробити мінімум половину того, щоїздить по нашим дорогам. Витрати ДУЖЕ залежать від манери їзди. У мене на повнопривідній середні витрати 8л/100км. За містом на круїзі 110км/год будуть десь 6л/100км. Але, якщо різко прискорюватися постійно, це буде значно піднімати витрати. І от далі все залежить від водія, на скільки він буде себе стримувати, бо автомобіль своєю легкістю на підрив постійно підначує "не стримуй себе, полетіли :)"

Відгуки про моделі Хюндай

Відгуки про Хюндай Кона по рокам