Hyundai 1 відгук про Hyundai Grand Starex

Дивитися всі вживані Hyundai Grand Starex
Hyundai Grand Starex 2010

Hyundai Grand Starex 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, керованість

хотел купить у официалов тормозные колодки стоят 3500 в авто магазинах 1300-1600 (задние) а так пока проблем не было)))

впечатление от авто в общем хорошие Машина надежная, ходовые качества как у внедорожника. Можно сравнить с Ховером, только грандик маневреннее.
в авто собираюсь в отпуск , пробовал на задние сиденья положить матрац Поместился так ,что насчет мотелей теперь не буду париться спать можно в машине с комфортом.
при езде по нашим дорогам немного шумно но терпимо примерно как в форде фокусе Шумка легко это исправит Понравилось наличее камеры заднего хода очень удобно

Дивитися всі 5235 відгуків про Hyundai
  • Hyundai Sonata 2012

Hyundai Sonata 2012

Hyundai Sonata 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Вместительный салон и большой багажник. В машине будет комфортно при полной посадке пассажиров. Очень вместительная, как для машин "седан".

Владислав Черников

Відгуки про моделі Хюндай

Відгуки про Хюндай Grand Starex по рокам

Хочете придбати Хюндай та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Hyundai Grand Starex від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Хюндай будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.