Відгук Citroen C-Elysee 2015

Перший власник 25 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

гальма, шумоізоляція

Коли виїхав з салону, особливих нарікань не було, після ваз 2106. Так, шумоізоляція ніяка, це єдине що тоді було очевидним...хоча порівнюючи з шісткою не погана. Перша проблема- вода у задньому фонарі. Виявилось що це їх болячка-відклеюється стекло від корпусу заднього фонаря вгорі, вода набирається але не стікає і бовтається там...ну нічого подумав я, зате підвіска для українських доріг...по правді фару замінили по гарантії, але і та потекла. Далі права амортизаторна стійка- не потикла, просто перестала працювати, припускаю що щось здамалось в ній на добрячій ямі, бо коли розібрав її виявив якийсь матеріал посторонній, який призвів до ледь помітної виробки і цього вистачило щоб він перестав робити...цілком можливо що цю шучку кинули туди при збірці, або вона туди сама упала. Це було 19500тис. пробігу. На даний момент 25тис. Стукають шарові і стійки стабілізатора, повний пез... Купляв бо розрахована на наші дороги, виявилось що ні. На даний момент збираюсь все мінять.Якщо все вище сказане не рахувати, машина відмінна.При великому старанні 4,9 витрати по трасі без ям можна реально здєлать. Доже містка. Єдине питання що буде далі.

Володимир Лобод
19 липня 2019