Citroen 6 відгуків про Citroen C-Elysee 2017 року

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Citroen C-Elysee 2017

Citroen C-Elysee 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, керованість, шумоізоляція

25 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

За свои деньги довольно комфортное, а главное экономичное авто. Расход по городу 7 - 8 л.

Citroen C-Elysee 2017

Дуже сподобався автомобіль, витрати на ТО тільки планові, просторий салон, хороша шумоізоляція, дуже економний автомобіль по витраті палива, хороший кліренс, стійкість на дорозі відмінна, зручні сидіння, достатньо спритне авто! Мінусів під час користування не виявлено взагалі

Перший власник 143 тис.км 4 л / 100 км Сім'я

На мою думку, чудовий автомобіль, розхід палива вражає, просторий салон, об’ємний відсік багажнику, чудовий кліренс, зручні сидіння, не дорогий в обслуговувані, витривалий на любу відстань

Citroen C-Elysee 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Перший власник 27 тис.км 6 л / 100 км Поїздки в місті

Авто купляли для домашніх цілей. У нас двоє дітей рік і три роки. Завжди повний багажник речей включаючи коляску, речі самокат та іграшки. Ще лишається достатньо місця для власних речей. Салон просторий, два автокрісла гарно розмістилися на задніх сидіннях.коробка робот. Двигун 1,2 82л.с.після 100км слабенько тягне, але з родиною швидше і не їзджю. Росхід середній 6 л. На трассі можна і дійти до 5л. По місту 7л. За таку ціну авто досить приємне.

Citroen C-Elysee New 1.6HDi MT (92 л.с.) 2017

Citroen C-Elysee New 1.6HDi MT (92 л.с.) 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція

Перший власник 50 тис.км 4.6 л / 100 км Сім'я

Автівто по відношенню ціна-якість задовольняє повністтю. Дешевий в експлуатації, в мене вже друге авто Ц-еліз, можу скласти повне уявлення. Міняв тільки мастила і фільтра по регламенту. Дизильок підхватестий, вистачає запасу для обгонк на трасі з повним салоном людей. Економний, 3,9 на круїзі по трасі. Що хотілося-б добавити до нього, так це шумоізоляцію. Її точно не вистачає. А все інше повністю задовольняє. 9 з 10 балів, враховуючи вартість покупки і експлуатації.

якість матеріалів, шумоізоляція

Перший власник 23 тис.км 4.6 л / 100 км Сім'я

Автомобіль на свою вартість відповідає очікуванням: пакети ESP, ABS, круїз-контроль, блутуз, динамічний підхватистий двигун, просторий салон (мій зріст 189 см і я чудово сідаю "сам за собою") велике багажне відділення. Ходова в міру м’яка, маленьки ямки проковтує без затруднень. До склопіднімачів дуже швидко звикаєш, але всеодно не зручно тягнутися за ними. Обігрів скла та дзеркал, підігрів сидінь теж в плюс машинці. Дуже дратує шум в салоні після 60 км/год. І замало подушок безпеки.

Відгуки про моделі Сітроен

Відгуки про Сітроен Ц-Еліз по рокам