BMW 3 відгука про BMW X1 2016 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані BMW X1 2016

BMW X1 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 87 тис.км 11 л / 100 км Поїздки в місті

Отличный автомобиль, который, в свою очередь требует квалифицированное и регулярное обслуживание, строго по регламенту. В свою очередь стоит немало денег, в остальном сплошной позитив.

BMW X1 2016

Машина в хорошем состоянии. Отличная семейная машина, приехала с Нидерландов .

BMW X1 2016

управляемость разгон расход топлива (по трассе 4.8 литра при скорости 95-100 ) по городу 8 - 9 литров/км если аккуратно то 6 литров на 7000 км потратил 17000 руб =2,5 руб/км по городу ставишь ограничение скорости и не беспокоишься о камерах до минус 32 градусов испытал только греется минут 15 а до 25 нормально а выше вообще не грел доволен всем

очень мягкая ПОДВЕСКА - как мерседеса

сказка// Ездил 3440 км 158 литров топлива при скорости 108 (что-бы не нарушать пдд) сейчас 28000 км пробега загонял на диагностику - все в порядке!!!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 81 відгук про BMW X1
  • BMW X1 2018

BMW X1 2018

BMW X1 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

об`єм багажника, ціна

Автомобиль бомба. Вместительный не смотря на индекс х1, юркий, економный и быстрый. Отличный в городе и на трассе! Я был очень доволен авто. Рекомендую не пожелаете! Не такой дорогой в обслуживании как я представлял. На уровне с киа спортедж.

Олександр

Дивитися всі 3280 відгуків про BMW
  • BMW 3 Series 2006

BMW 3 Series 2006

BMW 3 Series 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт

Мій відгук почну з того що авто куплялось для сім'ї для комфорту. Дуже тихі авто, шумка дуже якісна. Я брав авто в Німеччині для себе і розумів усі ризики. Автомат, двигун бензин N46B20 129л.с який не облаяв тільки лінивий. Після покупки авто одразу були замінені повний комлект ГРМ, усякі прокладки, сальники клапанів авто до заміни споживало 1л. масла на 1000км. Після цього авто радує комфортом, витратою палива, керованістю, та практичністю універсала. Витрата масла 0. Це авто не підійде людям які не будуть самі доглядати авто, а все перекинуть на роботу авто майстрів, які оставлять вас без грошей. Перша рекомендація купити шнурок для діагностики авто 15$, це вже зекономить великі гроші. Наприклад «прописати» новий АКБ коштує від 20$, звичайна діагностика БМВ від 15$. Це все можна робити самому за 2 хвилини, youtube допоможе. Також заміна доброго мастила строго 7500км, двигун дуже гарячий и робить з його асфальт! Також рекомендую переглянути всю підвіску, амортизатори що управління автомобілем приносило максимальне задоволення. Вытрата палива: 10-11л - зима місто, затори 8-9л - літо місто 8,5л - трасса 150км/ч 7,5л - трасса 130км/ч 6л - трасса 100км/ч

Ян

Відгуки про моделі БМВ