Suzuki Відгуки про Suzuki VS 1400 Intruder

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1691 відгук про Suzuki
  • Suzuki DL 650 2008

Suzuki DL 650 2008

Suzuki DL 650 2008

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

70 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

На даний час,для мене це кращий вибір. Це мій другий V Strom, перший був 2004 року пригнаний з Італії 40т пробігу. Чудовий мотоцикл, дуже зручна посадка,гарна керованість інжектор з початку випуску. Дизайн питання спірне,але по механіці все надійно і практично. Запчастин повно,з четвертого по одинадцятий здається,випускався практично без змін.При керуванні відчуття,що їдеш в середині мотоцикла а не на ньому.Дуже багато тюнінгу. Продав його бо був без ABS. Купив 2008 року 70000км з ABS і як кажуть на усіх педалях,підніжка,захист,підігрів і ТД. На даний час не знаю,на що його можна поміняти, схоже по комфорту.

Андрей

Відгуки про моделі Cузукі

Хочете придбати Cузукі ВС 1400 Інтрудер та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Suzuki VS 1400 Intruder від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Cузукі ВС 1400 Інтрудер будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.