Відгук Honda HR-V 2004

Позашляховик / Кроссовер Кузов
Газ/Бензин Двигун
Варіатор Коробка передач

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Поділюсь своїм досвідом для тих хто хоче купити дане авто з варіатором. У мене авто 2004р. у ньому дуже багато позитивних моментів : підключаємий повний привід, високий кліренс, понижуюча передача "L" та спортрежим "S" і основне малий росхід пального 11л. газу на 100км і це по місту. Взагалі даним авто був дуже задоволений до того моменту як почав "вити" варіатор. І ось тут як кажуть я "прозрів". Зателефонував та обїздив усі можливі СТО та приватних майстрів і виявляється що варіатор від Honda HR-V ніхто не ремонтує і його потрібно тільки замінювати. Вартість робіт по заміні від 200 до 300 дол. а сам варіатор б/у я знаходив від 1100 до 1300дол таким чином в загальному виходить біля 1300-1600дол. і це при тому що це б/у і невідомо скільки він виїздить. Цей негативний момент перекреслив усі плюси даного авто принаймі для мене. Раджу купувати дане авто на механікі тоді уникнете негативних моментів. Надіюсь комусь мій коментар допоможе. Усім вдачі.

Владимир
03 серпня 2018