Отзыв Fiat Bravo 2009

Хэтчбек Кузов
Газ / Бензин Двигатель
Более 5 лет Водительский стаж
Менее 6 месяцев Время владения

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, дорожный просвет

Отзыв

Володію цим чудом Італійського автопрому 3 роки. Купив його випадково, потрібно був транспорт терміново, а тут якраз брат пригнав з Європи Фіата. Поїхав подивитись, перше що сподобалось це дизайн, такі машини рідкість, на дорозі привертає увагуі ергономіка, вона не велика, але місця для людей і багажу достатньо. Це найбільш малопотужна версія з атмосферним двигуном 1.4 на 90 кінських сил, зі встановленим заводським ГБО фірми Ленді Рензо. Розхід газу суто в міському циклі не перевищує 9 літрів,в літку по трасі вкладався в 5.5 літри. По бензині - 7 у міському режимі . Досить тихо працює двигун, іноді їдеш і не розумієш, то автомобіль заглох чи ні, бо двигуна реально не чути, легка керованість, особливо якщо увімкнути у місті електропідсилювач керма, але за містом краще ним не користуватись, бо кермо надто чутливе стає. Кузов не піддається корозії, так як лужоний, кажуть, що лужоні тільки автомобілі в червоному і чорному кольорі, але я це не знаю точно.
Із мінусів: мала динаміка на розгін, по місту то не критично, а от на трасі обганяти фури стрьомно. Але якщо вже розігнався, то летить як пуля. Скільки на педаль давиш, стільки і їде, я розганявся нею до 170, мабуть, може і більше, але якось страшно.
За три роки замінив форсунки гбо, блок управління гбо і проводку гбо бо Ленді Рензо звичайно хороша фірма, але вийшла з ладу плата управління, і було вигідніше поставити все іншої фірми, а все що знялося - продати. У результаті вийшла заміна ГБО - 3000 грн.
Також робив підвіску 18000 грн, але замінив абсолютно все крім пружин. Здивувало що там ще до мене ніхто підвіску не робив, абсолютно всі детелі рідні.
Потрапив у дтп, задній бампер, фари, парктронікидумав будуть проблеми із запчастинами, але ні, все в наявності і не дороге. ніяких проблем. Доречі, самий дефіцитний товар, це резинові накладки на педалі газу і щеплення. Ті що по каталожному номеру за 30-60 грн не пІдходять, а підходять від якоїсь рідкісної Альфа Ромео за 50 Доларів за штуку.
В загальному тільки позитивні відгуки, може, краще було б брати турбовану версію, але там можуть бути нюанси по коробці і щепленню і жаль що вона не на автоматі. Я їздив на Гольфі, Фокусі і Ріо, тож порівнюючи, Браво мені серед них подобається найбільше.

Сергей
04 марта 2023