ВАЗ / Lada 1 відгук про ВАЗ / Lada 21213 Niva 2006 року

простір салону, керованість

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані ВАЗ / Lada 21213 Niva 2006
ВАЗ 21213 2006

ВАЗ 21213 2006

Мобильность,проходимость

Плохая вместительность багажного отделения

Доброго времени суток! Два года назад мечта моего мужа сбылась, он приобрёл этот автомобиль на все случаи жизни. Сначала меня насторожила данное приобретение, так как мой милый заядлый рыбак и охотник, и с таким вездеездом я боялась вообще не видеть его дома. Но когда сама оценила все качества автомобиля ВАЗ 21213 "Нива", вот уже два года довольна. На этой машине мы можем себе позволить разнообразные поездки, короткая база придаёт преимущества преодолевать любые бездорожья, непроходимые и размытые ливнями дороги, справляться с любыми расстояниями. Не только за городом но и по городу ездить очень удобно, легка в управлении и мобильности(именно на ней я научилась водить машину). Минусом этого чуда я нахожу лишь плохую вместительность багажника и задних мест, но хотя для нашей семьи места хватает! Рекомендую все любителям загородных поездок!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 13 відгуків про ВАЗ 21213
  • ВАЗ 21213 2002

2.6
ВАЗ 21213 2002

ВАЗ 21213 2002

дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

999 тис.км 16 л / 100 км Подорожі

Машина з бездоріжжям справляється на всі 100%. Якщо щось ламається, то відремонтувати можна "на коліні". Запчастини копійчані. Ну це з плюсів. З мінусів: жере по заторах, мабуть, всі 20 л на сотню, головне вчасно встигати заправлятися. Хоч запчастини й не дорогі, але частота ремонту та уваги до цього авто іноді виводять із себе. В загалом машина для своїх цілей просто супер. Тільки все-таки щоб менше лізти до двигуна і карбюратора, раджу заправлятися лише якісним 92-м.

Роман

Дивитися всі 10859 відгуків про ВАЗ / Lada
  • ВАЗ / Lada 21099 1999

ВАЗ / Lada 21099 1999

ВАЗ / Lada 21099 1999

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, шумоізоляція

Купляв як першу машину, вона в мене 3 роки...за цей час вивчив напевно на 80% будову автомобіля, тому що регулярно щось ламалось...мінялось дуже багато чого, тільки ходовка виявилась дійсно надійною, міняв тільки шруси...підкапотка практично кожна деталь ламалась, або ремонт або заміна...але якщо поміняв деталь на нову, то вже забув за неї... Не можу назвати машину надійною, але і поганою також, вона відвозила нас багато, часто були поїздки по 100 км в одну сторону, по пробках у великому місті і ми благополучно приїзжали додому...Головний плюс простота конструкції автомобіля, ціна і наявність запчастин, вони є практично завжди...На мою думку краще древньої іномарки

Юлиан Галик

Відгуки про моделі VAZ / Лада