Skoda 1 100+ відгуків про Skoda Octavia

якість збірки, керованість, об`єм багажника, динаміка, простір салону

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Skoda Octavia
Skoda Octavia 2017

Skoda Octavia 2017

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Авто мой закомплектован крепко! 1.6 дизель, 110 л.с.- очень динамичный и экономный. По городу зимй - не больше 5.3 литров дизеля. ,летом 5,1 литр. По трассе в германии - до 4,0 литров причемчем выше скорость тем мегьше расход! Климат-автомат - работает безупречно! Навигатор - очень быстрый и подробный. Би-ксенон это просто день в ночи! Панорамная крыша - это почти кабриолет но все достоинствп универсала при этом. За год наездил почти 30 тысяч км - два раза в Испанию и францию, замена только масла лонг лайф и фильтры, также тормозные накладки спереди. Намывал и пылесосил, а потом катался. Из недостатков - силная звукоизоляция, для меня это плохо т.к. не слышно работы двигателя и алькантара оказалась с элементами ткани. Лучше конечно полная настоящая кожа! Ремонтом не успел насладится, потому что продал, но имею опыт эксплуатации практически всей линейки шкоды - и там особых проблем нет, все как обычно с концерном ауди-vw, надежно, просто и не сильно дорого! Рекомендую, для украинских дорог достаточно крепкиц аппарат!!

Skoda Octavia 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Хороший сімейний автомобіль. Якість матеріалів на належному рівні. підвіска середня - не м\'яка, але і не занадто жорстка, через це автомобіль на дорозі тримається впевнено. Ремонт не серйозних поломок можна здійснювати самостійно. Оскільки автомобіль був з мотором 1,6 TDI скажу за цей - любить паливо хорошої якості, в іншому випадку - проблеми з форсунками ремонт яких не дешевий.
В цілому автомобіль хороший, рекомендую.

Skoda Octavia 2013

Skoda Octavia 2013

Все подобається, якщо правильно обслуговувати на офіційному сервісі. Навіть по Українським дорогам рідні амортизатори витримали 128 тис. км і по цей час, не потребують заміни. Жодних неприємностей за час користування не було. Дуже великий багажник та багато місця в салоні. Двигун дуже динамічний та економний.

Перший власник 229 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Octavia A5 Elegance+.Хороше авто Вироблене в ФРН. Куплене в Німеччині разом з 2 комплектом гуми на оригінальних литих дисках. Без ДТП перевірено RIA, CarVertical та офіційним імпортером.Якість матеріалів і виробництва, комфорт європейського авто значно краща тих, що були зібрані в Україні й багатьох японських. Перед покупкою тестував. Надійний, економний, перевірений дизель 2.0tdi. Перевірена часом, надійна мокра DSG6. Середні витрати пального місто + за містом - 5.5л/100км. ТО не дорого до 100$ масла і фільтра від ТОП виробників, головне робити вчасно.
Опції — штатний поворотний ксенон. Парктроніки задні.Підсвічування поворотів на швидкості до 60 км і більше за поворотом руля. Hill assist - допомога при підйомі вгору. Follow Me Home&amp, функція затримки вимкнення фар.Датчик світла, датчик дощу. Центральне дзеркало з автозатемненням. Імобілайзер. Підрульовіі перемикачі передач. Підсилювач керма. Круїз контроль. Авто-доводчiк всіх стекол, при закритті авто. Підсвічування простору під передніми дверима в дзеркалах і дверях при відкритті. Датчики тиску в 4 шинах + запасці. Спортивні, зручні передні сидіння з підігрівом. Підігрів передніх сидінь. Підігрів щіток, дзеркал і задніх стекол. Оригінальна магнітола з навігацією, Bluetooth, hands-free,12 фірмовими динаміками SoundSystem. Шкіряний мультируль. 2-зонний кліматконтроль. Оригінальний парктронік задній. Заводське тонування задньої частини авто. В міру м\'яка ходова, спереду - McPherson, ззаду — багатоважільна. Не питати з балкою, що йшла для дешевих версій по комфорту, входам в повороти, проїзд нерівностей та швидкості понад 100 км.Згідно з інформацією на форумах ходової вистачає на 100 тис.км по нашім дорогам. Зручна посадка водія, можна налаштувати під будь-який зріст і їздити комфортно. Добре тримає дорогу без пробоїв по ямах і на поворотах. Нормальна машина буде служити вірою і правдою, але таку треба ще пошукати. При пробігу 229 тис. км не мав жодних проблем з двигуном, dsg6, ходовою, гальмівними дисками, колодками, чи форсунками, чи ще з чимось "серйозним". Замінив ГРМ, ролики та ремені, всі рідини, фільтра і маховика пробігу 200 тис.км, масло в dsg6 на пробігу - 225 тис.км, АКБ - 229-тис.км. Далі лише вчасне, регулярне ТО кожні 10 тис.км масла -VAG/Aral, фільтра:Bosch/Febi, Purflux розхідники та профілактика +/- і все. Витрати на ТО якісними розхідниками - 70-100$. DSG6 дуже сподобалось, ніяких зауважень нема, передачі перемикає швидко Супер, навіть не відчувається, майже як на електро. Додатково купив, встановив:2 сторонню сигналізацію, бризковики, та купив — вогнегасник, гумові килими в багажник та на задні сидіння.
На передньому та задніх сидіннях є кріплення для дитячих ISOFiX - дуже зручно з дітьми. Фаркопу не було і не має — не рекомендую тягати причини з автоматом.
Безпечне авто, є 8 подушок безпеки-2 фронтальні, 2 шторки, 2 шторки до задніх, 2 для ніг.
Великий - 560-л складений/1420л розкладений, місткий, функціональний багажник.Є підсвітка,12v розетка, ніші для речей, крючки для пакетів і для сітки, є сітка для тварин чи негабаритних вантажів, аптечка, знак аварійки, жилет, оригінальне запасне Michelin205/55/R16 з ключами. Дане авто повність відповідає ціні і якості у своєму класі. Кращий за багатьох конкурентів, що дешевші варто трішки переплатити та взяти шкоду. Всім хороших авто, покупок і успішних продажів!

Skoda Octavia 2007

Skoda Octavia 2007

об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Автомобиль, как и все шкоды среднего уровня. Я бы сказал для пенсионеров. В салоне со временем появляются скрипы и сверчки. Качество материалов в салоне тоже не на высоте. Кузов спустя 8 лет начал покрываться коррозией в местах порогов и нижних кромок дверей. Ходовая не самая надежная в Skoda Octavia. Постоянно требует внимания. Двигателя время от времени да и подъедают масло. Да и мото ресурс не так уж велик.
В заключении скажу что Skoda Octavia хорош автомобиль до 120 тыс. пробега. Дальше лучше не смотреть в его сторону.

Skoda Octavia 2015

Skoda Octavia 2015

205 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобіль чудовий, дійсно універсальне авто!
Мій перший власний автомобіль, але їздив на різних авто, є з чим зрівняти.
Приганяв з Німеччини, стан авто наближений до ідеалу.
За час експлуатації, замінив два передні амортизатори, все інше рідне, і справне, на дальні відстані трохи незручні сидіння, при швидкості 140 дорогу тримає чудово, витрата пального при 140- 6.5л, рекомендую для тих хто має велику сім\'ю, місця вистачає як в салоні, так і в багажнику!

Сім'я

Хороший автомобіль для сім\'ї з простим дизельним мотором і коробкою автомат і з помірним цінами на запчастини.

Skoda Octavia 2016

Skoda Octavia 2016

170 тис.км Поїздки в місті

Доброго времени суток вам, уважаемые автомобилисты. Хочу поделиться с вами впечатлениями о данном автомобиле......раньше я был сторонником только дорогой ваговский группы, а именно Ауди и Фольксваген, но так сложилось что пришлось мне купить Октавию с двигателем 1,6 тди 81 кВт, на механике. Я не могу объяснить этот феномен Чехов, вроде бы простой автомобиль, но им удалось сделать именно свой образ, уют в салоне и именно свои фирменные фишки в дизайне, даже язык не повернется сказать что что-то скопировано с Фольксваген. Кстати многие европейцы с каждым годом всё больше переходят с Фольксвагена на Шкоду, видать чехи таки попали в яблочко. Если говорит коротко то автомобиль идеально подходит для Украины, очень надёжный и запчасти дешёвые.
Плюсы данной модели:
Большой автомобиль, в салоне места как в Пассате.
Энергоемкая ходовая
Высокий клиренс
Понятный и не навязчивый дизайн
Надёжность и доступность запчастей
Высокий рейтинг марки в Украине
Легко продать на вторичном рынке
Медленно падает в цене
Невысокая стоимость автомобиля
Минусы:
Вот честно, не знаю что ответить, учитывая цену автомобиля то мне кажется всё идеально, надо адекватную оценку делать.

Skoda Octavia 2014

Skoda Octavia 2014

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Оригинальный пробег. Состояние отличное. Сервисная книжка . Не крашен. Безопасность Центральный замок . Подушки безопасности Airbag. ABS. Иммобилайзер . Сигнализация Серворуль. Комфорт. Усилитель руля Эл. стеклоподъемники; Бортовой компьютер Климат контроль Парктроник . Сенсор дождя. Датчик света Подогрев зеркал. Электропакет. Мультируль

коробка передач

якість матеріалів, вартість обслуговування

Мотор очень ресурсный. Но в случае выхода из строя форсунок, ремонт будет очень болезненным.

При покупке нужно обратить внимание на следующее:
- Наличие Эмульсии в охлаждающей жидкости. Проблема может быть в микротрещинах головки, либо маслоотделитель.
- Пинки при переключении в режиме D передач. Как по возрастанию, так и спад.
- Коррозия задних арок и проемов. Коррозия низа передних крыл.
- Турбина.
Все остальное мелочи жизни.

Нормальным расходом масла на 10 000 км, является 1.5-2 литра.

Проблемные места: Концевики багажника и капота. Скрип роликов ЭСП. Лампочки. Обогревы зеркал. Сервоприводы заслонок, особенно рециркуляции. Окисление антены ФМ.

В обслуживании, машина очень надежная, но ценник выше среднего.

Skoda Octavia 2003

Skoda Octavia 2003

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, гальма, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, простір салону, керованість

Кузов классик, набор минималка, без кондиционера и стеклоподъемников. В общем пишу как есть, уже продала да и перекрестилась! Брала у первого владельца, обслуживался на официале. На момент покупки 85 тыс. вроде все ок, берём машину, решили, что надёжная машинка, на дачу можно и детей в школу. Багажник просто супер! Можно всунуть слона. Салон обыкновенный, симпатичный. Ничего лишнего.

Итак, надежность в действии: первый выезд - еду и под капотом начинают греметь кастрюли. Я в панике еду на сто говорят катализатор посыпался. Новый ставить надо, цена космическая... вырезают, ставят пламегаситель. Через неделю еду с ребёнком, 5 передача ровно добавляю газ, а педаль не жмётся и тут взрыв под днищем- глушитель розочкой... ставлю Новый, машина то надёжная ну бывает... везу малышку на сто ребята говорят задние амортизаторы пора менять- меняю... спустя месяц меняю грм комплект, дальше пошла жара: в мокрую погоду машина тупо не заводится. С раза 10 го, на 3 сто не могут понять... прокачивают систему ни чего. Глохнет! Оказалась катушка... меняю катушку. Идём дальше, надёжная машина начинает меня подбешивать жду каждый день сюрприза... масло фильтра все меняю ну вроде бы все ок... лопнул шланг радиатора, починила и уже думаю как бы детка, тебя продать, но полетел датчик хола! Обороты как дурные то на нулях, то 2 тыс. пока стоишь. В общем починила и продала! До этого была старая Хонда аккорд и я не знала что такое гембель, сменила 1 рычаг и бензиновый фильтр... все! СТО разводили руками - впервые видим чтоб шкода такое творила! Уехала шкода к мужчине он очень доволен, а я купила тоету, и забыла надежный автомобиль как страшный сон. К стати на разгон тупая, после японки я чувствовала себя как за рулем тягача...

Skoda Octavia 2004

Отличное авто: немецкое качество, чешская цена. Лучшая Октавия среди поколений. СТО посещаю только для переобувки и планового техобслуживания.
Покупал авто в Европе, с растаможкой и ТО вышло 6800. Не нравится только то, что не могу найти альтернативу - настолько автомобиль хорош.
Расходы на то не превышают тех, что приходилось тратить на содержание Жигулей и Деу.

Skoda Octavia 2010

Экономичность, вместительность, надёжность. Очень удобный автомобиль, на все случаи в жизни.

дорожній просвіт, якість матеріалів

простір салону, ціна

Кузов без коррозии, двигатель - один раз залегли кольца неудачная заправка - поменяли без расточки, с тех пор - 3 года - без проблем. Клиренс не менее 17 см. Живу за городом и каждый день круглый год - в город на работу. В отпуск - куда хочу. Ни разу нигде не сел, ни зимой ни летом, всегда выгребался сам. При заправке 95 пульс свечи менять раз в 20-25 тыс. Аккумулятор поменял через 7 лет. Салон чуть тесноват сзади, на для семьи из 3 человек - вполне хорош. Менять не хочу, хоть ей уже 12 лет, привык как к родной.

Skoda Octavia 2012

Володію близько року, за цей час вкладень не було крім заміни масла, фільтри, заміна кожних 7.5 тис.км. Автомобіль хороший, розхід місто 8 траса 6.5. В мене двигун 1.8 tsi 160 к.с. попри всі нарікання та ролики в ютубі про розхід масла в мене особисто масла не бере, від заміни до заміни. Одне ТО обходиться масло 1600 грн, фільтр 560 грн. По ходовій частині проблем немає ніяких, принаймні за рік володіння авто, пробіг за рік 18 тис, працює кожен день. Раз в місяць проганяю в трасовому режимі км 400 туди і назад. Газову установку ставити не рекомендую, хто хоче газ купляйте 1.6 атмосферний двигун і буде вам щастя. При покупці зверніть увагу на грм, стан турбіни, та і взагалі на стан поршневої групи, кому цікаво дивиться ролики в ютубі. Авто до 2012 року с 1.8 до покупки не рекомендую, тільки якщо уже робили капітальний ремонт, кому потрібно той зрозуміє про що я.

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

222 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобиль в очень хорошем состоянии! Ходовая не стучит, не гремит! Мотор работает тихо без лишних стуков, салон чистый не прокуренный и не затертый. Все работает отлично!

Skoda Octavia 2005

Экономный ,надежный автомобиль. Недорогой в обслуживании . Просторный!

Skoda Octavia 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

Дешевое обслуживание , маленький расход, огромный багажник. Машина трудяга!

Skoda Octavia 2009

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

Перший власник 194 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Дуже приємне авто в їзді. Мотор дуже динамічний. Просторий салон та багажник! Радує також розхід палива!

Skoda Octavia 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

Дуже динамічне авто. Радує розхід бензину! Дуже гарне при обгонах на трасі.

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Октавія по рокам

Хочете придбати Шкода Октавія та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Octavia від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 100+ відгуків відгуків про Шкода Октавія будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.