Skoda 2 відгука про Skoda Octavia Combi

витрати палива, вартість обслуговування, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів

простір салону

Дивитися всі вживані Skoda Octavia Combi
Skoda Octavia Combi 2004

Skoda Octavia Combi 2004

витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Универсальный автомобиль...
Цена-качество...
Регулярные расходы на ТО не дороже Ваз.

Skoda Octavia Combi 2008

Skoda Octavia Combi 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування

простір салону

Второй народный автомобиль после VW. Надежный, не дорогой в обслуживании. В автомобиле сьалансированы цена -качество - надежность.

Дивитися всі 3632 відгука про Skoda
  • Skoda Roomster 2007

Skoda Roomster 2007

Skoda Roomster 2007

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція

176 тис.км Сім'я

Это мой первый автомобиль и я очень довелен что именно Roomster стал им. В управляемости острый руль думаю это хорошо , топлива кушал на 195/50 меньше , после 2 месяцев поставил 195/60 стал кушать бензина и газа на порядок больше , но и ямы теперь не так ощущал мой позвоночникна 100 км 11 литров бензина.Ездили семьей по 1000 км в одну сторону очень комфортный и очень вместительный багажник . Рекомендую.

Вячеслав

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Octavia Combi по рокам

Хочете придбати Шкода та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Octavia Combi від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Шкода будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.