Skoda 195 відгуків про Skoda Octavia A5

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість, витрати палива

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Skoda Octavia A5

Поїздки в місті

М\'яка підвіска, ідеально підходить до наших доріг. Масла не бере, хоча всі говорять що цей двигун бере масло!

Skoda Octavia A5 2011

Автомобіль зарекомендував себе дуже добре, надійний і міцний, з пробігом не втратив своїх характеристик щодо економічності пального. Недорогий і простий в обслуговуванні

Skoda Octavia A5 2010

Skoda Octavia A5 2010

Тиха, економічна, потужна, надійна, комфортна, швидкісна, маневрова та стильна.

Skoda Octavia A5 2011

Авто для міста супер, приємна витрата палива, керованість на висоті, об\'єм салону та багажника це великий плюс, єдине це двигун примхливий до палива.

Skoda Octavia A5 2011

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Надійність.
Економічне.
Гарний дизайн.
Дуже зручне авто для сімейних подорожей.

Skoda Octavia A5 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Сім'я

Машина очень надежная и нетребовательная, люблю качественный звук, поэтому установил саб и усилитель, поменял штатную акустику. Огромный багажник, влазит пол "газельки"

простір салону

динаміка

Сім'я

Чудова машина, їздити одне задоволення. У салоні місця від голови до стелі майже не було із моїм зростом 182 см. Випити воду із 1.5 літрової пляшки, якщо вона не повна, було проблематично. Але то таке

Skoda Octavia A5 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування

Автомобиль устойчив на дороге. Шумоизоляция хорошая. Заводится при любой погоде. Подвеска не гремит. Я не пожалел, что был владельцем этого автомобиля. Недостаток, что нельзя поставить газ.

Skoda Octavia A5 2012

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Сподобалося те що машина має великий багажний і це дуже добре, не велика ціна авто, вартість обслуговування не дорога, не сподобалася якісь матеріалів, інтер\'єр салону.

Skoda Octavia A5 2005

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

167 тис.км 9.1 л / 100 км Поїздки в місті

У жены такое же авто,владеем более 5-ти лет.Надёжный комфортный,вместительный,экономичный,не дорогой в обслуживании автомобиль.Очень вместительный автомобиль,много места в багажнике.Большой клиренс,удобные регулировки сиденья и руля.Масло со всеми фильтрами до 1500 грн,если менять на СТО то работа 300-500грн,я заливал "CASTROL" 10W-40.Менял датчик ABS.Работа 200 грн+ датчик 350 грн.Позже пришлось поменять имульсное кольцо ABS,но так-как оно идёт в сборе,пришлось заменить ступицу вместе с подшипником,работа 500 грн,ступица 750-1200грн.

6 л / 100 км Поїздки в місті

Skoda Octavia A5 Elegance универсал.2л.дизель140л.с. 275тыс. До этого Ланос, Авео, Вито 2007, Акцент2011. Из первых ощутимых преимуществ - одурелая тяга для двух литров и расход 6-7 литров даже при экстрим вождении. Салон и комплектация более чем достаточно для комфортной езды хоть на 2000км [из личного опыта]. Места для пассажиров сзади много. Для водителя тоже, при росте 1.90. багажник места за глаза. + Би ксенон заводской это супер свет и в дождь и туман. Устойчивость до 140. Механика 6ти ступка без нареканий. В поворотах уверенная. Ходовая выносливая. Коробка ремонт на 270тыс. Движок в норме. По топливке как часы, но плохое не лью. Из недостатков- по кузову мелкая коррозия. И клиренс. Популярность этого автомобиля оправданна на все 100.

Skoda Octavia A5 2012

Авто надійне по ходовій частині. Розхідні запчастини доступні й не так часто міняєш. Казали, що слабкість передні й задні солдатики. Але ставив Lemforder і проблем ніяк не було. Авто ніколи не підводило по електроніці. Завдяки повному приводу відчуваєш себе набагато впевненіше на дорозі. Особливо на снігу, підйомах, поворотах. В мому випадку ще є автономка, яка теж придає комфорту.

Skoda Octavia A5 2013

Skoda Octavia A5 2013

93 тис.км Поїздки в місті

Хорошая управляемость, надежность, отличная подвеска, качественные материалы салона, кузов лифтбек, очень удобный багажник. Дизайн экстерьера спорный.

Skoda Octavia A5 2006

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, витрати палива, ціна, шумоізоляція

Приветствую желающих приобрести шкоду а5. Значит приобрел я этот аппарат не прощупав кузов, за что поплатился наличием шпаклёвки на крышке багажника,газ- бензин расход газа 11 л. бензина 10. На механике, как я увидел позже, пробег 170 т. был явно скручен и по правде был около 400 т.
Коробка работала идеально, заменил расходники, катушку, отремонтировал стеклоподъемники.
Общее впечатление не очень, хочу отметить что двигатель 1,6 хоть и не убиваемый, но явно слабый для такой машины, багажник очень вместительный, влазит холодильник средних размеров, если опустить сиденья заднего ряда,клиренс высокий, хорошая оцинковка.
Откровенно скучная Торпедо, салон простой, медленный разгон, отсутствие многих плюшек, которые доставляют удобство, заставляют сделать вывод, что машина хорошая, но скучная, для пенсионеров. Через пол года продал и купил опель инсигния 13 года,2литра турбо дизель. Небо и земля.
Купите что-нибудь другое, в жизни так мало радости и шкода вам ее не добавит.

Skoda Octavia A5 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Могу сразу сказать за 20 лет стажа, управления автомобилями разных классов и категорий после Октавии хочется только Октавию! Кто бы и что не писал про клиренс тормоза и управляемость, могу сказать что к авто данного класса вопросов нет. Если все вовремя обслуживать.

Skoda Octavia A5 2009

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Сім'я

Окрім заміни колодок і масла більше нічого не потрібно було робити. Запчастини коштують як до вітчизняного авто. Дуже надійний автомобіль, а також своєю чергою, комфортний та має привабливий зовнішній вигляд. Тобто skoda є skoda більше мені немає що додати.

динаміка

Автомобиль очень понравился. Очень не прихотлив. Мотор кпп надёжны. По ремонту намного экономней японцев.
Органы управления продуманы до мелочей!

Skoda Octavia A5 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість, шумоізоляція

Хороше надійне авто. Великий розхід палива. Вартість обслуговування терпимо, але не дешево. По комфорту виправдовує свою ціну. Кузов неоцинкований, що являється великим мінусом.

динаміка, дорожній просвіт, ціна

8 л / 100 км Сім'я

Купував авто для сім\'ї. Розхід по місту в середньому 8 літрів. Просторий салон, великий багажник. Думав буде розхід менший. Запчастини доступні та недорогі. З мінусів низький кліренс.

Skoda Octavia A5 2006

Отличная машина. В руках родителей была 13 лет с салона и за это время ни одной серьезной поломки. Были небольшие проблемы с амортизаторами, сайлент-блоки, термостатом и сцеплением, но думаю, это из-за их ухода за машиной. После продажи оказалось что ремень ГРМ на ней не меняли в течении 250 тыс. км. Была раз, лопнула корзина сцепления, менял всё сцепление ибо пора было. Сказать что это было сложно не могу. Даже скорее с удовольствием это делал. Чувствовалась душа у машины. Я прям влюбился в неё, но всё-таки родители решили её продать. Очень жалею что не помешал им это сделать. Двигатель 1.6 бензин

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Октавія А5 по рокам

Хочете придбати Шкода Октавія А5 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Octavia A5 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 195 відгуків відгуків про Шкода Октавія А5 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.