Skoda 218 відгуків про Skoda Octavia A5

об`єм багажника, якість збірки, простір салону, керованість, витрати палива

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Skoda Octavia A5

Skoda Octavia A5 2011

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість

Поїздки в місті

Очень резвая машина и недорого в обслуживании. Расход зависит от стиля езды. У меня на дальние дистанции был 5,8 со средней скорость 120. По городу от 6,5 до 11.

Skoda Octavia A5 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

182 тис.км Сім'я

Надёжный , комфортный автомобиль и доступный в обслуживании! Автомобилем Довольна!

Skoda Octavia A5 2012

Надійне, динамічне, комфортне, сімейне, якісне авто. За час експлуатації жодного разу не підводило. Багато аналогів запчастин фірми bosch.

Skoda Octavia A5 2012

Якщо автомобіль не на ППД пакет поганих доріг - то хороша керованість
Хороший розхід палива та динаміка, автомобілі легко піддаються тюнінгу, та відносно деяких інших марок німецьких авто - є надійними навіть якщо 1.8 тсі ген 2

Skoda Octavia A5 2012

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

Превосходный автомобиль по моему мнению.
Возможно потому, что покупался новым, либо потому, что в нем уже исправлены "детские" болячки типа масложора и перескока цепи, но про эту машину могу сказать только хорошее. Каждый день на протяжении девяти лет, которые владел ей был уверен в машине на сто процентов, за весь период эксплуатации и 180 тыс км пробега ни разу не подвела, не было таких моментов когда оставался "без руля".
Очень крепкая и надежная ходовая, нормальный клиренс за счет пакета плохих дорог, хотя и не без ущерба для управляемости. На своей машине проехал всю Украину и посетил пару стран ближнего зарубежья, на трассе авто чувствует себя достойно и за счет 6 передач можно держать вменяемую крейсерскую скорость. Из серьезного обслуживания был только ремонт турбины за 300 уе замена горячей части, замена сцепления и основного радиатора и на этом все, остальное расходники, масла, колодки, сайлент-блоки, стойки стаба и это все почти за 10 лет.
Сказать, что доволен машиной - ничего не сказать.
Если б сейчас была возможность купить такую-же новую - взял бы! Правда в более богатой комплектации. Не хватало в моей машине банальных вещей, типа подогрева сидений, мультируля, нормальной мультимедиа.
Могу смело рекомендовать к покупке, если удастся найти не укатанный экземпляр.

Skoda Octavia A5 2012

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

179 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Идеальный авто на все случаи жизни. Только не хватало полного привода . Хоть на природу хоть в ресторан , везде на уровне . Надёжный, динамичный и экономичный!

Skoda Octavia A5 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість збірки, коробка передач, ціна, шумоізоляція

самий правдивий відгук про ШКОДА А 5. 2.0 дизель - двигун БММ. зовнішній вид просто шикарний !!! машинка шустра
, маневрова ,підвіску просто неможливо знищити . простора . середні ціни на облуговуванння в середньому сигменті . Тепер з мінусів - шумоизоляція ніяка. водійське сидінння не комфортне для подорожів . двері постійно скрипи видають , протераеться на кузові фарба від ущільнювачів дверних. . всі матерчясті тканини дуже скоро затераються брудом . стелю від жирних рук дітей не вдалось відчистити. В ЦЦЬОМУ АВТО ВССЕ ДОВОЛІ НІЖНЕ . геометрію потрібно робити 2 рази в рік . найгірше це коробка автомат ДСГ - 6 зимою заїхавжи в сніжну массу неможливо виїхати \' це недолік всіх автоматів \'.

Skoda Octavia A5 2012

динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

4.5 л / 100 км

А 5.дуже надійна машина. Я її придбав коли їй було 6 років.перші два роки я їздив на Шкоду сервіс, щоб зробили просто діагностику, бо мені було дивно, я їжджу і нічого не міняю.як і всі машини має свої недоліки, але надійність перекриває всі недоліки.Раджу Шкода А5., але після перевірки на ліцензійному Шкодівському сервісі.

Skoda Octavia A5 2010

Автомобилем дуже задоволений. Як на мене мінусів не виявив. Простора в салоні, великий обєм багажника, високий кліренс і при цему крепка та надійна. Рекомендую.

Skoda Octavia A5 2008

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма

248 тис.км Сім'я

Дуже комфортний автомобіль, гарна керованість, недороге обслуговування. Двигун 1,6 МПІ надійний та економічний. Якість пластику салону хороша, шумоізоляція кузова посередня, але при бажанні та за додаткові кошти на віброізоляцію все вирішується

Skoda Octavia A5 2011

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Прекрасні їздові характеристики поза містом , водночас економічне авто з надзвичайною динамікою , дає впевненість на обгонах .
Достатньо великий багажник для подорожей всією сім\'єю.

Skoda Octavia A5 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач, ціна

Сім'я

Считаю, что это одна из лучших машин для семьи. Вместительная, мягкая и легкая в управлении. Хорошая динамика на трассе. Но главное расход до 7 л. по городу. Трасса до 6 л. Мотор 2л. Дизель хороший и надежный. Топливная на нашем дизеле не подводила ни разу. Форсунки бош ремонто пригодные. По зиме танк. Ни разу не подводила.
Минусы: коробка слабая и двухмассовый маховик. Менять надо каждые 20 тыс. Дорогое удовольствие. На нашем дизеле умирает быстро сажевик и клапан егр. Маленький клиренс - цепляется на наших ямах.

Skoda Octavia A5 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива

Неплохой вариант для семьи. Не хватает динамики, маленький клиренс. Между Каховской и Мелитополем пробил поддон коробки, не увидел наплыв на асфальте.
А так в общем неплохой авто, за свои деньги.

Очень надёжный автомобиль!!!
Радует очень багажник и росход топлива!!!

Skoda Octavia A5 2007

Skoda Octavia A5 2007

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

За короткий час машина показала себе дуже гарно,поперше дуже дешева в обслуговувані,комфортна,багато місця

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Очень неприхотливая и выносливая машина с конструктивно незавершённым двигателем! С 2010 по 2012 эти двигатели шли с нарастающим к 200ткм масло жором, убрать который, можно только дорогостоящей заменой поршневой группы нового поколения! Поэтому надо либо искать вылеченные, либо настраиваться на пожизненное масло жорство, вплоть до 10-15л на 10ткм.

Skoda Octavia A5 2011

Цена качество супер. В ремонте копейки, всё своими руками. Мотор 1.6 MPI, коробка 5 передач, работают просто сказочно. По ходовой тихая,мягенькая,устойчивая. Расход радует. Места в салоне в изобилии, а в багажник хоть слона грузи. Машинка 100 из 100.

Skoda Octavia A5 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, ціна

динаміка

Хороший надійний автомобіль і просторий, не дорогий в обслуговуванню, високий кліренс.

Skoda Octavia A5 2006

Skoda Octavia A5 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Автомобилем владел 7лет. Экономичный, комфортный, супер вместительный. Прекрасное управление, надежный двигатель 1,6bsf коробка супер. Динамика слабая, почти нет, прекрасный семейный автомобиль. Очень приятный расход, ГБО маст хэв! Очень хорош в дальних поездках.

Skoda Octavia A5 2013

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Відмінний авто по співвідношенню ціна/якість. ТО і запчастини доступні.
Комфортний не вибагливий до вітчизняного пального.
З мінусів шумоізоляція салону.

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Октавія А5 по рокам

Хочете придбати Шкода Октавія А5 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Octavia A5 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 218 відгуків відгуків про Шкода Октавія А5 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.