Skoda 243 відгука про Skoda Octavia Tour

якість збірки, об`єм багажника, керованість, витрати палива, простір салону

Дивитися всі вживані Skoda Octavia Tour

Skoda Octavia Tour 2002

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, ціна

Авто был куплен в Кировоград Автотрейдинг. Комплектация Елеганс. При покупке менеджер подарил мафон Кенвуд и коврики текстильные. Да 2.0 на мешалке с 116л.с после отечественного автопрома просто ветер. Но один здоровый минус собрано в Саломоново крупноузловая сборка. На 5тысячах поменяли стойки передние так как в наличии по гарантии у них не было, покупал сам. На 10тыс при замене масла обнаружилось что течет сальник между движкой и коробкой на что официалы сказали закоксуеться так и ездила текла до продажи. Кузов кривой по ровной дороге по Крыму вскочил в ямку лопнуло лобовое заменил на Прага авто в Киеве по гарантии без каких либо затрат. В салоне сзади места нет от слова "совсем нет" зато хвалёный багажник, но туда ни кто садиться у меня не хотел я предлогал. Низкая зараза цепляет все подряд но защита жевучая все корявые руки автодора выдержала. После 100тыс начала потреблять масло. Потом снова лобовое треснуло от встречного камня так и ездил с этой стрелой через все лобовое. ЭБУ под лобовым стеклом начало собирать конденсат и из за этого не заводилась. Поездка к официалам неумехам ни к чему не привела 3 раза ездил так и не сделали только деньги содрали. Сам разобрал промазал гарметиком проблема улетучилась. Установил газ 4 поколение думал экономия будет по городу 13 литров газа. Да вроде бы и не плохо но со временем стала дёргаться не ясно от чего, менял все что только можно: свечи, провода и всякая лабуда. В общем скинул я этот Ваг и перекрестился. При продаже выяснилось машина вся перекрашивалась я расмеялся и ответил а что вы хотели это же сборка Еврокар!!!! Мой вывод: Ни когда в жизни не доверюсь нашей сборке крупной или мелкоузловой. Если люди получают копейки как они могут делать качественные продукты. Следующий авто будет немец или японец.

Skoda Octavia Tour 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, простір салону

300 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Неубиваемая машина с дешёвыми расходниками и обслуживанием. Дарит комфорт и положительные эмоции водителю и пассажирам. За 300 ткм ни одной поломки в дороге, только плановые ТО! Рекомендую!

Skoda Octavia Tour 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива

Всем привет. Как ваговод со стажем точно могу сказать - одно из лучших авто всех времён - настоящий народный автомобиль. Особенно рекомендую для начинающих водителей с молодой семьёй. Очень крепкий, надёжный, вместительный, отлично управляемый авто. Мотор 1,6 MPI - легенда. Да - туповат на разгон, но - прост в обслуживании, надёжен, отлично хавает газ. Можно брать 1,8 Т или 1,9 tdi, но их с малым пробегом уже нет очень давно, и есть там геморные моменты. Кузов - кремень. ЛКП - супер, как у большинства вагов. Ходовая - простая, как тапок. И очень крепкая - сделал раз в 100 тыщ и забыл. В багажник - впихнуть невпихуемое - это про неё. Эргономика - не смотря на годы, очень удобно всё. В салоне - даже после 200-300 тыщ - тишина. На любом среднего уровня СТО вам сделают практически любой ремонт этих машин. Из минусов: не четкая коробка, мало места сзади, плохой штатный свет - лечится лэдами или ксеноном. В остальном - образец. Просто - как и за любой машиной - нужен уход, без лишних затрат. Таких машин уже не делают.

Skoda Octavia Tour 2007

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Дуже добре та надійне авто. За 13 років нарікань на нього немає. Великий та міський багажник. високий кліренс, за рахунком якого він не боїться бездоріжжя..... Для сім\'ї — авто на всі примхи життя.

Skoda Octavia Tour 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

1.8 Т газу не видала. И не нужен он, если не тотальная экономия. Я свою октаху пригнал из швейцарии с пробегом в 180 с копейками тыс. Поменял масла, фильтра, грм, помпу 250 у.е. и погнал. Позже заменил передние пружины - лопнула правая. Менял парой по Вагу. Потом заменил свечи, до этого были оригиналы. Ставил иридиевые по денсо. И все... 20 тыс. без всяких проблем. Да, машина морально устаревшая, да не мега кар в сравнении с современностью. Но...тачка вполне стоящая своих денег. Масложоры - это у ушатанных корыт, которые уже прошли за 300 тыс. при жестком использовании. Если машина хозяйская, то проблем не будет
150 лошадей - это круто, она едет. Короче, много скептиков и любителей 1.6 и 1.4 будут в меня кидать камнями, пускай. Кто не владел этой машиной, тот не поймет, что это действительно Ваг во всех проявлениях, а дедушки и далее пускай катаются на 1.6 и 1.4. Моя оценка октахи 1.8 т в универсале - 10 из 10 и все тут.

Skoda Octavia Tour 2002

Очень хороший и комфортный автомобиль. Мягкая и очень надежная подвеска , и надежный двигатель. Большой вместительный багажник.

Skoda Octavia Tour 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

За більше ніж рік експлуатації даного ТЗ можу сказати що це надійний партнер який мене ні разу не підвів , двигун 1.6 у поеднанні із механічною коробкою передач зверх надійні ,підвіска авто сама проста ззаду балка з переду макферсон , все просто але в порівнянні з автовазом ціна на запчастин кусаеться, кузов добре оброблений та не піддається корозії , салон просторий але як на мене простенький у а5 вже краще . Так як я заганяв її з европи через пів року експлуатації вся ходова побачивши наші дороги посипались доречі стійки , саленблоки , фільтр бензиновий були рідні з заводу . Зроблю підсумки авто достойне уваги має величезний запас міцності ,просторе в салоні , із мінусі ціна обслуговування , кліренс.

6 л / 100 км Поїздки в місті

Всем добрый день. У меня было много разных автомобилей, т.к. немного занимаюсь перепродажей. Из Шкод была Фабия с 1.2 мотором на газу и Октавия. Впечатления остались только очень хорошие. Доступные запчасти и их выбор от дешёвого Китая до нормальных, оригинальных. При чем всё в наличии, ничего ждать не нужно. На Октавии очень радует двигатель, а именно отличная тяга, легко по трассе до 170 км/ч, потом сдувается но ещё набирает, при этом расход очень смешной. В смешанном режиме город- трасса 50/50 у меня получалось до 6 литров. Качество сборки и материалы авто очень хорошие. Но у Шкод есть один огромный минус: если до вас авто проехало пол миллиона километров и за ней при этом хорошо ухаживали и кто-то отмотал тысяч 200, этого можно не заметить, что опять же говорит о прочности и надёжности этого авто. В общем очень хорошие машины, РЕКОМЕНДУЮ.

Skoda Octavia Tour 2005

Skoda Octavia Tour 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Машинка хорошая, вместительная, комфортная, для семьи о чем говорит большой багажник. Двигатель 1.6 резвый, но все-таки мощности маловато, так как авто достаточно тяжелое, зато по трассе идет плавно, и расход радует 7.5 на 100. На эти года это лучший выбор, я рекомендую, кто хочет еще экономней берите на газу, Кто хочет ракету берите 1.8 с турбиной. По запчастям средний ценовой сегмент,за -то надежней чем многие другие авто. Рекомендую к покупке

Skoda Octavia Tour 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

167 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Авто просте і надійне. В їзді комфортне. Кліренс для наших доріг малий. При їзді в 1500-км за раз не втомлює.

Skoda Octavia Tour 2007

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, шумоізоляція

Один з най надійніших автомобілів. Проста підвіска, якраз для наших доріг, але кліренс хотілося б більший. хороший надійний дизель, що ковтає практично будь-яку нашу солярку. ТО було в районі 1300 - 1500 грн в залежності від марки фільтрів. Запчастини порівняно не дорогі, автошротів по таких авто достатньо, де двигуна можна купити приблизно за 500 доларів.

Skoda Octavia Tour 2000

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

Поміняв Опель Астра 2.0 дті на Октавію Тур. Наїздив поки 4 тисячі. Після Опеля враження хороші. Тихіша, комфортніша, приємніша в поїздці. Попри те що універсал, місця в салоні мало, і дитяче автокрісло коли було розвурнуто спинкою до лобового дещо обмежувало комфортно їздити передньому пасажиру. Загалом на дальні відстані їде без сюрпризів

Skoda Octavia Tour 2001

Skoda Octavia Tour 2001

вартість обслуговування

коробка передач, шумоізоляція

Прекрасный автомобиль. Идеальное, на мой взгляд, сочетание цена\\качество. Стоимость эксплуатации и ремонта низкая. Доступны все запчасти. Огромный ресурс. Одно из немногих авто, которое, в хороших руках, может доездить до миллиона без капитальных ремонтов узлов и агрегатов. Ввиду популярности, авто имеет высокую ликвидность - то есть его легко купить и не менее легко продать - чем может похвастаться далеко не каждая марка и модель авто.

Skoda Octavia Tour 1998

Skoda Octavia Tour 1998

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

276 тис.км Сім'я

Авто було пригнано з Польщі, користувалися без одного тижня 2 роки. До цього у власності були лише автомобілі ВАЗ, тому Шкода нехай і старенька справила дуже позитивне враження. Були задоволені усім, авто виглядало не на свої роки, все працювало, не підводила. Єдине що хотілося б покращити - це кліренс, дуже низька. По комплектації не вистачало кондиціонера для повного комфорту. За свої кошти однозначно краще ніж будь-який Ланос чи ВАЗ.

Skoda Octavia Tour 2000

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, гальма

Перший власник Сім'я

Добре авто, але роки беруть своє, болячка, корозія крила на стику з порогом. В обслуговуванні копійки, але на жаль, вік вимагає регулярної уваги ! У 2000-х це напевно не авто, в бомба.

Skoda Octavia Tour 2006

Skoda Octavia Tour 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

Автомобіль дуже надійний. Двигун 1596см3. бензин\газ. За 196тис км . ще стоять рідні передні стойки, рульові тяги. Витрати газу при 90-100км\час -7,2л, при 120км\ч- 9-10л. Ходова жорсткіша ніж на фольцвагенах, але за весь пробіг один раз замінив задні та передні сайлентблоки 180тис км.

Skoda Octavia Tour 2000

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, простір салону, гальма, шумоізоляція

370 тис.км 4.5 л / 100 км Подорожі

Запчастини дешеві, проста ходова, якісний не скрипучий салон, просторий багажник з подвійним дном. Великий радіус розвороту

Skoda Octavia Tour 2010

Skoda Octavia Tour 2010

Пропоную до вашої уваги надзвичайно економічний та надійний автомобіль марки Skoda Octavia Tour, пригнаний з Германії і повністю розмитнений.
Пригнаний 02.06.2020.
Оснащений двигуном 1.6MPi бензин 75 kw 4-ох циліндровим !
Модельний рік 2010.
Рік випуску 2009 36 неділя.
А саме головне, стан автомобіля як у нового, куплений за кордоном в першого власника !
Обслуговувалась включно в Офіціала !!! Дійсно колекційне авто, яке вартує вашої уваги !
Всі скла рідні Два комплекті резіни, два ключі.

Авто оснащено мультимедійною системою, повним бортовим комп\'ютером, електро- стіклопідйомники, підігрів дзеркал, кондиціонер.

Не потребує абсолютно ніяких вкладень, На всі питання відповім через телефон!

Skoda Octavia Tour 1999

Skoda Octavia Tour 1999

витрати палива

Автомобіль Skoda Octavia Tour надійний, комфортний та зручний.Просторий салон та об\'ємне багажне відділення. Динамічна та зручна в користуванні. Найбільший плюс - надійність.

Skoda Octavia Tour 2009

Skoda Octavia Tour 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

Перший власник 167 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Пропоную до вашої уваги надзвичайно економічний та надійний автомобіль марки Skoda Octavia Tour ,пригнаний з Германії і повністю розмитнений.
Пригнаний 02.06.2020.
Оснащений двигуном 1.6MPi бензин 75 kw 4-ох циліндровим !
Модельний рік 2010.
Рік випуску 2009 36 неділя.
А саме головне , стан автомобіля як у нового , куплений за кордоном в першого власника !
Обслуговувалась включно в Офіціала !!! Дійсно колекційне авто , яке вартує вашої уваги !
Всі стекла рідні! Два комплекті резини , два ключі.

Авто оснащено мультимедійною системою, повним бортовим комп\'ютером,,електростіклопідйомники, підігрів дзеркал, кондиціонер.

Не потребує абсолютно ніяких вкладень, ! На всі питання відповім по телефону!

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Октавія Тур по рокам

Хочете придбати Шкода Октавія Тур та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Octavia Tour від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 243 відгука відгуків про Шкода Октавія Тур будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.