Skoda 2 відгука про Skoda Octavia Tour 1998 року

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Skoda Octavia Tour 1998

Skoda Octavia Tour 1998

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, вартість обслуговування

Skoda Octavia Tour 1.8. Велике сімейне авто. Встановлено сенсорну Bluetooth магнітолу. Легкосплавні диски. Центральний замок, сигналізація. Всі склопідйомники працюють. Не прокурена. ГБО 4 вписано. Замінено на новий радіатор кондиціонер працює, наконечники рульових тяг, передні пружини, гальмівні колодки та направляючі, шрус, стоянкове гальмо. Масло замінено 6000 тис потому. По ходовій питань немає. Іржі по кузову немає. Потрібно дивитися до КПП, слабий тріск на першій передачі, але не критично, авто на повному ходу. Масло не їсть, все сухенько. Витрати пального змішані 8 л.

Skoda Octavia Tour 1998

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт

276 тис.км Сім'я

Авто було пригнано з Польщі, користувалися без одного тижня 2 роки. До цього у власності були лише автомобілі ВАЗ, тому Шкода нехай і старенька справила дуже позитивне враження. Були задоволені усім, авто виглядало не на свої роки, все працювало, не підводила. Єдине що хотілося б покращити - це кліренс, дуже низька. По комплектації не вистачало кондиціонера для повного комфорту. За свої кошти однозначно краще ніж будь-який Ланос чи ВАЗ.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 271 відгук про Skoda Octavia Tour
  • Skoda Octavia Tour 2005

Skoda Octavia Tour 2005

Skoda Octavia Tour 2005

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

Владею авто уже 3 года. Полностью во всём устраивает особенно расход город 7.2 трасса 4.6. Хотелось бы чуть больше места для заднего ряда сидений. Багажник шикарный, влазит всё! Для путешествий с семьёй из троих человек отличный авто. Проехал на ней уже 45 тыс. Меняю масла, фильтра и этим летом перебрал ходовую.

Николай

Дивитися всі 3573 відгука про Skoda
  • Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

якість матеріалів

210 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Вітаю усіх!Автомобіль був пригнаний з Голандії з пробігом 179 тис.км.На мою думку автомобіль без конкурентів,а ні з Фокусом а ні з Лансером вона на мою думку не може конкурувати, Октавія вище по усім параметрам , як на мене.Зараз пробіг 210 тисяч, з моменту покупки нічого не зламалось ,лише заміна лампочок.Мотори загалом усі хороші які встановлювались на цих авто.У мене 1.6 BLF 115 к.с.,дуже задоволений ним. Розхід 5.4-8.6 літра.Авто яке без сумніву потрібно купувати, задня незалежна підвіска яка чудово тримає дорогу,6 подушок безпеки, мінімальний розхід палива.Рекомендую купувати бензинові версії , так як там є можливість купити авто з малим пробігом,+бензинка буде значно комфортніша ,тихіша та дешевша в обслуговуванні.Загалом мінусів не виявленно, автомобіль який комфортно довезе вас з комфортом в любу точку світу.Мотори , які оснащенно прямим впорскуванням бензину потрібно заправляти лише хорошим бензином ,а це 2.0 FSI,1.6 FSI,1.8 TSI.,за це вони дарують вам динаміку та економію палива.Наприклал мій 1.6 їздить на 100 бензині і чудово себ почуває,так як по заводу потрібно в нього заливати 98 бензин,якщо немає такого то не нище ніж 95 .Якщо ви до цього не готові беріть 1.6 MPI, зі звичайною системою подачі палива , на 105 кс.там лийте яке забажаєте але майте на увазі що розхід буде значно вищим.Всім дякую за увагу!5 зірок з 5!Всім вдалих покупок.

Ваня Сергійович Борчук

Відгуки про моделі Шкода