Skoda 3 відгука про Skoda Karoq

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону

ціна, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Skoda Karoq

Skoda Karoq 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість збірки, коробка передач, ціна, шумоізоляція

Перший власник 32 тис.км Сім'я

Style+ Выбирал между Tucson, Sportage и Karoq и не разочаровался в выборе последнего. Дизайн, шкодовская подвеска, нормальная мультимедиа система и резвый характер в итоге перевесили преимущества конкурентов. В целом выбором доволен. Из нюансов - на наших дорогах периодически появляются сверчки в салоне, но пока исчезают, шумноваты арки, так и не привык к характеру переключений на дсг.

Skoda Karoq 2019

Skoda Karoq 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

19 тис.км 6.7 л / 100 км Поїздки в місті

Економний, компактний, динамічний, стильний... Авто сподобалось! На бруківці трішки шумний, але не суттєво...

Skoda Karoq 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

Перший власник 6 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Покупал машину после многочисленных тестдрайвов других марок. Карок в не легкой борьбе все таки победил. До этого было много машин, разных марок, в основном новые. Как по мне самая мягкая Шкода вышла. Места да двоих взрослых и ребенка более чем предостаточно.

Дивитися всі 3511 відгук про Skoda
  • Skoda Yeti 2012

Skoda Yeti 2012

Skoda Yeti 2012

Машинка супер.Все хают АКПП и движок 1.2турбо я наездил 215 тисяч и все отлично работает только менял комплект ГРМ.Машиной доволен и пусть лохи ездуни нормально эксплуатируют и все будет работать как надо.

Серж

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Karoq по рокам

Хочете придбати Шкода та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Karoq від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про Шкода будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.