Mitsubishi 2 відгука про Mitsubishi Lancer 1983 року

якість збірки, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Mitsubishi Lancer 1983

Mitsubishi Lancer 1983

1)25 лет двигатель отходил без ремонта и если бы у меня не лопнул ремень неизвестно сколько бы отходил еще так как компрессия была 12 на всех котлах 2)авто вместительное и ездить в нем комфортно (600 км за раз без особых неудобств ездил)

запчасти трудно найти, пришлось многое переделывать под отечественный автопром кузовные запчасти только под заказ хотелось бы чтоб дорожный просвет был побольше

если учесть год выпуска автомобиля то я считаю что на то время ето был один из лучших автомобилей своего класса! если за машиной следить то она прослужит долго советую брать если есть голова и руки либо деньги :-)

Mitsubishi Lancer 1983

Присутствует дребезг пластика на панели приборов, а востальном все прекрасно.

Не могу нарадоваться!!!! Проблем ни каких не доставлял. Первое время после отечественной класики доставлял неудобство широки порог при посадке - потом привык.
Не нравиться карман под задней аркой ( в передней ее части ) много скапливатся грязи и промыть можно только под большим напором большой струёйводы.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1069 відгуків про Mitsubishi Lancer
  • Mitsubishi Lancer 2005

Mitsubishi Lancer 2005

Mitsubishi Lancer 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

220 тис.км 11.5 л / 100 км Сім'я

Взагалом авто чудове. В мене екземпляр пригнаний з Німеччини, брався подешевці тому і приїхав з рядом поломок. Ніхто там за ним не слідкував тому в мене трошки з ним назбиралось роботи. Але все що відремонтував то працює як годинник і більше не ломається. Універсал досить мягкий, після заміни задніх амортизаторів і пружин я зрозумів що дорожній просвіт великий. Приємний на око салон… автомобіль в якому впевнено доїдеш з точки а в точку б

Павло

Дивитися всі 4573 відгука про Mitsubishi
  • Mitsubishi Outlander 2008

Mitsubishi Outlander 2008

Mitsubishi Outlander 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Вибирав кросовер в районі 8-9тис. У. О. Вибір був між бензиновими аутлендером 1, туксоном 1 і спортеджем 1. Опишу чому вибір впав на аутлендер, які в нього об'єктивні переваги: краще тримає трасу; двигун має гідрокомпенсатори; класична міцна роздатка без технічних слабостей " в інших передній підшипник кардана засипає дорожною пелюкою, що з часом призводтюить до розбивання вузла де кріпиться підшипник; більший багажник; комфортніший салон; сколи краски не призводять до рижиків та іржі на блясі та у швах де нанесений герметик" чим можуть страдати інші залежно від заводу і країни виробника; класний спортивний вигляд.

Олександр

Відгуки про моделі Мітсубісі