Mitsubishi 63 відгука про Mitsubishi Outlander XL

простір салону, об`єм багажника, керованість, дизайн кузова, динаміка

Дивитися всі вживані Mitsubishi Outlander XL
Mitsubishi Outlander XL 2009

Mitsubishi Outlander XL 2009

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

витрати палива, шумоізоляція

Супер незручні сидіння, відсутність перфорації є зло
Найзневажливіша у класі підвіска, сім місяців і п\'ята крапка реально болить
Шумоізоляція ?.. - справжнім самураям все одно на такі дрібниці
Спеціально спроєктований заводом скрип у салоні
Все решту супер, зрештою про XL 3.0 усім усе відомо.

якість матеріалів, якість збірки

динаміка, коробка передач, гальма, шумоізоляція

Прекрасный автомобиль за свои деньги, месит грязь и снег. Не влезайте только в целину! Кто берет авто 200к + щупайте вариатор, ремонт +- 1500 у.е. С газом дружит, но только LPG у нас в стране не ахти. Решать вам. Мне 4WD за год понадобился только 14дней. Рыбакам и тихим охотникам в самый раз. Удачи на дорогах!

Mitsubishi Outlander XL 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

якість матеріалів, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

І що друзі вам розказати про дане авто? Це мій перший автомобіль підбирав дуже довго, читав відгуки дивився відеообрази, і попав на Mitsubishi outlander xl 2.2 diesel. Пригнаний з Європи повна комплектація. Но японська якість і відгуки які пишуть про дане авто не стикуються, це не авто, а одна проблема його розхід в місяць на запчастини 800$ і ще не кінець так що скоріш всього буду продавати тому, що утримувати таке авто не вигідно гірше жигуля день їздиш місяць стоїш, бо запчастин НЕМА тай ще на двигун 4hn все під замовлення. З моменту покупки пройшло 8 місяців наїздив до 1500-тис км. Одне зачепиш інше вилізе. Всю паливну систему перебрав починаючи від бака до труби обраткі. Я частіше відкриваю капота чим водійську двірку. Так що машину не раджу!!!!!! Ще й перше машина, а нервів та часу з\'їла на роки!

Перший власник 220 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Хороша проходимось, невелика витрата палива добра шумоізоляція, не відчуває скорості.

Mitsubishi Outlander XL 2008

Отличный автомобиль если брать соотношения цена-качество !
Проходимость, динамика, комфорт - все на уровне !
Слабые места - ЛКП

дорожній просвіт, об`єм багажника

витрати палива

Прекрасне безпроблемне авто з великим багажником, повним приводом та 20 см кліренсом. За час використання 11 років, заміна розхідних, колодки, масла, фільтри та заднього лівого амортизатора. Обслуговування не дороге, запчастини завжди є. Друга куплена машина Mitsubishi, до цього був Space Star. Якістю задоволений, раджу всім. Власник, а не реклама, 17 років за рулем на Mitsubishi, Київ, Европа, Карпати, рибалка. !

Mitsubishi Outlander XL 2010

Mitsubishi Outlander XL 2010

динаміка, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

Отличный, вместительный и надёжный семейный автомобиль! Рекомендую!!!!

Mitsubishi Outlander XL 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

Машина Бомба: висока, містка, зручна в подорожах, дешева в обслуговуванні, краща у своїй цінові категорії!

Mitsubishi Outlander XL 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

ціна, шумоізоляція

Здравствуйте всем , и так отзыв о владении Аутлендером ХЛ 2008 года после 3 месяцев , брался с пробегом 130 , если не наврали , по авто шумновата , по ходу как и все мицики , довольно таки шустрая для такого веса и габаритов ,
по удобности для водителя - все без излишеств и под рукой , ямы - канавы преодоление без проблем .
для пассажиров - места более чем
багажник - даже с запаской в нем, в случае с установленным ГБО ,огромнейший .
теперь по проблемности а точнее о том что надо будет доточить после покупки и это на 99 % , и так такие авто я так понял просто так не продают лишь только если есть какой то косяк , а косяков грубо говоря 3 , начнем с более лажовых к менее проблемным
1 . Кузов - если было дтп со сварочными работами авто начнет гнить за пару лет и ни чего вы не сделаете и это залет полный
2. ДВС и коробка , по ДВС с пробегом за 100 -130 тыс .км а если еще и на газу готовим 500 баксов на капиталку ГБЦ 99 % потому как к этому времени начинает секти прокладка ГБЦ в охлаждайку а это полная жопа , к 160 меняем цепь , к 200 капиталим весь ДВС .
по вариатору - если авто не использовали вместо трактора предыдущим владельцем по болотам и степям ну есть такая каста - дебилы но с бабками то варик служит верой и правдой 500-600 тыс надо менять жидкость 30-70 тыс все зависит от стиля езды ,
3. по ходовой коротко - если не менялось ни что со времени покупки как в моем случае ,менять надо усе , амортизаторы , пружины , колодки , диски , стойки и тд и тп .
В итого - автомобиль оуетильный но при покупке будьте готовы минимум еще штук на 3 баксами утратится чтобы получить беспроблемный авто на ближайшие 5-6 лет и ездить получая кайф , исходя из опыта поисков данного девайса беспроблемные не продаются от слова ВООБЩЕ , вопрос в том с какими проблемами попадетца Вам .

Mitsubishi Outlander XL 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, гальма, керованість

Надежный,динамичный,не прихотливый,менял только расходники.Клиренс. Качество сборки.

Mitsubishi Outlander XL 2008

Машина в хорошем состоянии. Проверка на любом СТО. Родной пробег. Салон на сво года выглядит отлично

Mitsubishi Outlander XL 2008

Первый мой японец, до этого VAG только, изначально выбирал Мурано, но так как за 9-10К было хламье, кум посоветовал посмотреть АУТ ХЛ, уговорил просто посмотреть, когда я сел проехался, то короче без лишних разговоров я понял что это именно мой автомобиль.
Теперь по порядку, сразу после покупки заменил:
Свечи 800гр,фильтра, масла все, включая трансмиссию и ГУР 3400гр,передние торм.диски и комплект торм.колодок 3900гр.,Карданвалсервис 1500 гр.,подшипник ступичный 800гр., тяги наконечники,ролики, помпа 5100 гр., и вторая лямбда, обрыв был, 900 гр. Работа вся обошлась 8200 гр. Вот в принципе и все расходы, поменял после диагностики сразу,наездил уже 35000 км и и машинка пока радует. По проходимости если с другими паркетниками ровнять то на высоте.
Скажу отдельно за полный привод, ребят, ну нету у нас как таковой раздатки, есть вставлена в правую сторону коробки можно так сказать вал отбора мощности, который прямо через кардан передает крутящий момент на заднюю ось, а регулирует усилие муфта, при включенном 4WD LOCK, она блокируется и усилие 50-50 между осями, это и является как типа блок межосевого дифа.
С плюсов ВСЕ ПОЛНОСТЬЮ,ГЛАВНОЕ СЛЕДИТЬ ЗА МАШИНКОЙ И ВОВРЕМЯ ОБСЛУЖИВАТЬ, А ТАК ВСЕ НАДЕЖНО И ПРОСТО. После нее я уже немца заумного не хочу
Только минус один и тот раньше был, ОБЕСШУМКА, но я это все быстро решил. Кто хочет брать , берите не пожалеете, а рестайл морда лично мне не нравится...

Mitsubishi Outlander XL 2007

Mitsubishi Outlander XL 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

Отличное авто. Очень вместительное, удобный багажник, мощный двигатель, отличная проходимость.

Mitsubishi Outlander XL 2008

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

Очень практичный, большой и удобный автомобиль. В багажник помещается все - коляска, собака, надо, пару велосипедов. Зимой полный привод, это сказка, плюс для бровок в городе высокий клиренс. Это у меня уже вторая машина Mitsubishi купленная с нуля в салоне, проблем, поломок не было, меняй только расходники. Машина люкс и соотнешение цена- качество на высоте.

Mitsubishi Outlander XL 2012

Mitsubishi Outlander XL 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

Отличный автомобиль. Надежный, как все японцы, недорогой в ремонте. Высокий клиренс.

Mitsubishi Outlander XL 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Сім'я

Чудовий автомобіль. Рекомендую. Майбутній власник буде задоволений. Таких більше не роблять.

Mitsubishi Outlander XL 2011

Mitsubishi Outlander XL 2011

Всё отлично, авто без нареканий! По обслуживанию не прихотлив, з/ч не дорогие.

Mitsubishi Outlander XL 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція

Митсубиси Аутлендер 2.0 did 140л/с. Классный и не дорогой в обслуживание

Mitsubishi Outlander XL 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Отличный авто для тех кто не ждёт за такие деньги чего-то сверх естественного. Везёт семью куда угодно, будь то город, лес, рыбалка или дача. За время владения не разу не подвёл, при чем, что максимальный забег был в 2000 км с небольшими остановками на 30-40 минут. Из недостатков это шумоизоляция, но это излечить можно в любом нормальном сто.

Mitsubishi Outlander XL 2008

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

В авто для своего класса все нормально. Особо больших расходов в ремонте пока не надо было, только расходники.

Відгуки про моделі Мітсубісі

Відгуки про Мітсубісі Аутлендер ХЛ по рокам

Хочете придбати Мітсубісі Аутлендер ХЛ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mitsubishi Outlander XL від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 63 відгука відгуків про Мітсубісі Аутлендер ХЛ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.