Mitsubishi 1 відгук про Mitsubishi Jeep

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Mitsubishi Jeep
Mitsubishi Jeep 1985

Mitsubishi Jeep 1985

Купил я свой Джиппи (Mitsubishi Jeep) за 800 долларов на свалке металлолома в Подмосковье. Джиппи был 1985 года рождения, механическая трансмиссия, полный привод, дизельный двигатель (первоначально был бензиновый), 2700 кубиков, средний расход топлива 10 л. И начался долгий процесс восстанавления с помощью друзей и знакомых. Нашли кузов от такого же авто, двигатель поменяли на дизельный, кузов сделали черным в итоге, в общем восстановили красавчика. Активно участвует во внедорожных приключениях.

Дивитися всі 4569 відгуків про Mitsubishi
  • Mitsubishi Colt 2008

Mitsubishi Colt 2008

Mitsubishi Colt 2008

Просто супер, буду брать такую но 5 дверку, с двигателем 1,5. Безопостность машины супер

Відгуки про моделі Мітсубісі

Відгуки про Мітсубісі Джіп по рокам

Хочете придбати Мітсубісі Джіп та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mitsubishi Jeep від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мітсубісі Джіп будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.