Відгук Mazda 6 2008

Ліфтбек Кузов
Дизель Двигун
Передній Привід

дорожній просвіт

Вітаю, товариство. Володію маздою 6 gh 2.0 дизель rf7j. Купив авто спонтанно. Мазду не розглядав до моменту, поки не сів всередину і не проїхав. Все зручно і тихо. Передачі вмикались чітко і безшумно. Двигун тяговитий і економний. При покупці пробіг був 190 тисяч. Зрозуміло, що мотаний, але... салон чистий, сидіння, кермо не затерті, двері зверталися як в холодильнику! Все, думаю, моя. Купив. Стандартне обслуговування: масло, фільтри, втулки стабілізатора. Додатково обслужив паливну систему - замінив розпилювачі форсунок. Це було найдорожчим. Вже через рік перевірив офіційно платну базу карвертікал... виявилося, що пробіг скручений на -120 тисяч. Трохи не приємно... проте, для тих, хто розглядає таке авто до купівлі. Раджу однозначно! Головне, щоб цілий кузов! Двигун, як бачите 300+! Всім успіхів.
Ще одне! Двигун з турбіною. Поради від фахівців, що після 200 тисяч пробігу треба заливати густіше масло - нафіг. Запорете все, що можна. Тільки синтетика. Раджу Q8 10w30 або 40.

Дмитро
22 серпня 2022