Відгук Honda Crosstour 2014

Перший власник 105 тис.км 15 л / 100 км Подорожі
Позашляховик / Кросовер Кузов
Більше 5 років Водійський стаж
Більше 5 років Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Буду писати відверто, перше, що відлякує від покупки більшість людей і загалом складає неприємне враження про даний автомобіль - це його вигляд ззаду, схожа на "японську побєду", але перед - красивий і стильний... Другий фактор, який можна вважати її мінусом це розхід пального... Третій, як і у всіх японців - шумоізоляція. Хоча шумоізоляцію треба мати з чим порівнювати, загалом задовільна...І останній, суб\'єктивний мікро-недолік - це жорсткувата підвіска, але це можна віднести та до плюсів, оскільки на трасі вона показує себе краще більшості автомобілів на яких я їздив...а їздив я на більшості популярних автомобілів різних класів та "форматів", майже всіх відомих марок... Все інше в Кростурі виключно жирний ПЛЮС! Найкраще в ньому це його мотор, робота коробки й повний привід. Тримається дороги ідеально, незважаючи на високі колеса "кросовера 225/60 18". Мотор 3.5 на А92-му не їде, а просто "валить"...я не знаю як інженери зробили його настільки продуктивним, це дуже "різка" машинка. Коробка відпрацьовує чітко і швидко, хоча в активному режимі має невеличкі ривки, переключення відчутні, але так було з перших кілометрів... При регулярному регламентному обслуговуванні - Хонда проста, надійна і голову не "грає". В основному обслуговування виглядало, як: заміна мастил, фільтрів, тормозних колодок і свічок запалювання... З часом декілька сайлентблоків і втулок стабілізатора, тому, що це резинки й від часу мають властивість дубіти/тріскати/рватись - це норма і проста фізика. Короче машина невибаглива, але апетит в неї добрячий... Залежно який у вас стиль їзди, але менше 10-л, при спокійній їзді по трасі, навряд чи получиться. На цій машині нереально спокійно їхати. При активній їзді розхід доходив до 17-20-л. Короче, чим важча нога - тим худіший гаманець. Салон просторий, досить якісний, як для японця, і красивий. Багажник місткий + кузов ліфт бек сидіння складаються, при потребі можна перевозити габаритні речі, при відкритій задній кришці навіть невеликий холодильник чи пральну машинку. Кліренс - достатній для виїзду на природу/в гори, паркування до бордюрів/на тротуари, без хвилювання щось пошкодити, але потрібно розуміти що це не рамний джип і такого як на Патролі чи Прадо ви не зробите! Загалом, як ви вже зрозуміли, від цієї машини я в захваті й однозначно рекомендую!

Назар
07 травня 2021