Отзыв Fiat Tempra 1990

Газ/бензин Двигатель
2 (л) Объем двигателя

стоимость обслуживания

Отзыв

В житті у мене в особистому використанні були такі автомобілі: москвич 2140, москвич иж комбі, москвич 21412 (1.5) газ/бенз., Під час служби в армії всі варіанти УАЗ, славута (1.2) газ/бенз., форд скорпіо 2.5 дизель, мітсубісі галант (1.8) газ/бенз., мерседес 124 (3.0) турбо дизель автомат, мерседес 124 (2.0) дизель автомат, форд скорпіо (2.0) газ/бензин, мазда 626 ГД (2.0) газ/бенз., хундай пони (1.5) газ/бенз., і на даний час фіат темпра (2.0). газ/бенз. 1990 року випуску. Що я хочу сказати, досвід в принципі є, що таке автомобіль я вже розумію, і хочу поділитися враженнями від експлуатації саме фіат темпра 2.0. На досвіді ))) хочу сказати, що це найкращий апарат, який мені доводилось експлуатувати! Звучить досить дивно, але в моєму варіанті саме так! Автомобіль я придбав в 2016 році в м.Черкаси, стан нормальний, тобто: не бита, не фарбована, не гнила, не колкожена, не затягана… фаркоп є. Майже два роки експлуатації дозволили мені зрозуміти, що темпра просто суперова в автомобільному розумінні! Посадка висока, салон достатньо просторий, багажне відділення 500 літрів!, двигун 2.0 двух вальний, маленькі радощі, такі як: скло підіймачі, підігрів заднього скла та дзеркал…. І класний опалювач салону, хоч мені і довелось почистити радіатор. В міру пружня підвіска, а саме: жорсткувата на перший погляд, та згодом розумієш, що саме таку тачку ти хотів! Двигун просто бомба, хоч і всього 113 лошадок, але їде класно навіть на ЛПГ (пропані)! Посадка зручна, тормоза класні (всі дискові), під рульові ричажки керування зручні, особливо здивували склоочисникі, а саме їх швидкість! Дуже класно все + якість виконання, до речі контакти електричних систем посеребряні (камінь в мерсоводів, деякі цим пишаються)), і маленькі приємності типу: контроль рівня масла, стан дверей, стан проводки/лампочок…, люк до речі також є. Виглядає дійсно приємно, дозволяє погоняти як хочеш, якісні складові, приємні враження! Італьянка мене приємно вразила, і підкорила! В ті роки всі без виключення автомобілі були супер класні, а що Ви думаєте з цього приводу?

Денис
21 августа 2018