Fiat 2 отзыва о Fiat Tempra 1990 года

дизайн кузова, простор салона, расход топлива, динамика, дорожный просвет

стоимость обслуживания

Смотреть все б/у Fiat Tempra 1990

стоимость обслуживания

В житті у мене в особистому використанні були такі автомобілі: москвич 2140, москвич иж комбі, москвич 21412 (1.5) газ/бенз., Під час служби в армії всі варіанти УАЗ, славута (1.2) газ/бенз., форд скорпіо 2.5 дизель, мітсубісі галант (1.8) газ/бенз., мерседес 124 (3.0) турбо дизель автомат, мерседес 124 (2.0) дизель автомат, форд скорпіо (2.0) газ/бензин, мазда 626 ГД (2.0) газ/бенз., хундай пони (1.5) газ/бенз., і на даний час фіат темпра (2.0). газ/бенз. 1990 року випуску. Що я хочу сказати, досвід в принципі є, що таке автомобіль я вже розумію, і хочу поділитися враженнями від експлуатації саме фіат темпра 2.0. На досвіді ))) хочу сказати, що це найкращий апарат, який мені доводилось експлуатувати! Звучить досить дивно, але в моєму варіанті саме так! Автомобіль я придбав в 2016 році в м.Черкаси, стан нормальний, тобто: не бита, не фарбована, не гнила, не колкожена, не затягана… фаркоп є. Майже два роки експлуатації дозволили мені зрозуміти, що темпра просто суперова в автомобільному розумінні! Посадка висока, салон достатньо просторий, багажне відділення 500 літрів!, двигун 2.0 двух вальний, маленькі радощі, такі як: скло підіймачі, підігрів заднього скла та дзеркал…. І класний опалювач салону, хоч мені і довелось почистити радіатор. В міру пружня підвіска, а саме: жорсткувата на перший погляд, та згодом розумієш, що саме таку тачку ти хотів! Двигун просто бомба, хоч і всього 113 лошадок, але їде класно навіть на ЛПГ (пропані)! Посадка зручна, тормоза класні (всі дискові), під рульові ричажки керування зручні, особливо здивували склоочисникі, а саме їх швидкість! Дуже класно все + якість виконання, до речі контакти електричних систем посеребряні (камінь в мерсоводів, деякі цим пишаються)), і маленькі приємності типу: контроль рівня масла, стан дверей, стан проводки/лампочок…, люк до речі також є. Виглядає дійсно приємно, дозволяє погоняти як хочеш, якісні складові, приємні враження! Італьянка мене приємно вразила, і підкорила! В ті роки всі без виключення автомобілі були супер класні, а що Ви думаєте з цього приводу?

Fiat Tempra 1990

Просторная, комфортная. Нравится дизайн. Внутри тоже все сделано из добротного пластика. Небольшой расход. Надежная.Не подвела ни разу!

Малое наличие запчастей, так как модель старая. Хотя много подходит с ВАЗа (девятки).

Владел авто около года. Покупал как альтернативу ВАЗовской девятки или 99 при пробеге 345 тысяч. На тот момент машине было чуть больше 20 лет. За год владения практически никаких вложений не сделал. По памяти: вышел из строя термостат, делал кое-какие работы по электрике и тормозной системе. В морозы заводилась, в жару тоже.

Смотреть все 34 отзыва об Fiat Tempra
  • Fiat Tempra 1991

Fiat Tempra 1991

Fiat Tempra 1991

255 тыс.км 8.5 л / 100 км Поездки в городе

Всім привіт! В користуванні надійний автомобіль, довезе куди завгодно в любу точку, по ходовій простий макферсон, ричаги та не дорогі в обслуговуванні, як жигулі, салон просторий, якість пластику не поганий, двигуни не примхливі, коробка передач надійна, навіть якщо в ній мало масла коробка не згорає і не кпинить. По кузову больні місця це пороги та задні арки. Задньої ходової вистачає на 50 тис. і починають колеса ставати домiком, лічиться рем комплектом. По електриці проблем немає, якщо наш \'Іван\' там не побував кривими руками, якщо вибирати авто між Ваз, старим Опелем, то краще Фіат, прослужить вірою і правдою.

Николай

Смотреть все 1685 отзывов об Fiat
  • Fiat Stilo 2005

Fiat Stilo 2005

Fiat Stilo 2005

дорожный просвет

250 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Приємно здивована цією моделлю ФІата. Приємний кольор чорний з фіолетовим мерехтінням, прекрасний дизайн авто. Шумоізоляція нормальна, приємний велюровий, просторий салон. Відкідні передні і задні сидіння, просторий багажник, САВ буфер і нормальна автомагнітола з заводу, лобове скло з гарним обзором, електричні склопідйомники, кондиціонер, крутий пластик в салоні, електричне+ механічне табло панелі+борткомпьютер, регульоване кермо.Сидіння- підгоняються по всім параметрам полумеханічно.Гарно світять фари, класно видно з ними в темряві. Витрати пального:місто з пробками 8, траса 5.5. Шини + лити диски 16 радіус. Олію не бере. Дуже приємно керувати таким авто, дуже легко їде. Мій максимум швидкості по автобану- 160 км/г. Вартість ТО середньостатистична. Як доглядати за авто і робити плановий ТО, то не потребно великих вкладень в ремонт. За три роки було змінено тільки паливний насос. Люди, яки сідали за кермо цього ФІАТа, які ніколи не їздили на такому авто, всі розділяють мої враження, гарний бюджетний автомобіль. Тільки ++++++, тільки найкращі рекомендації.

Antonina

Отзывы о моделях Фиат