Subaru 1 відгук про Subaru Impreza Hatchback 2008 року

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Subaru Impreza Hatchback 2008
Subaru Impreza Hatchback 2008

Subaru Impreza Hatchback 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Перший власник 91 тис.км 9 л / 100 км

Отличный автомобиль. Рекомендую. Стоит своих денег.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2 відгука про Subaru Impreza Hatchback
Subaru Impreza Hatchback 1.5 AT (107 л.с.) 2009

Subaru Impreza Hatchback 1.5 AT (107 л.с.) 2009

Полный привод, удобный автомат хотя и 4 ступенчатый, красивый интерьер и экстерьер вид, ходовая очень крепкая, хотя и мягковата.

Шум в салоне, маленький багажник.

Автомобиль супер, как и в любой другой машине всегда будут + и - , но про то автомобиль стоит своих денег, надежный, не ломается, чего стоит только полный привод, зимой особо не переживаешь из-за плохой погоды сел и поехал! Удивил расход топлива по сравнению с моделью 2004г с 1,6 мотором где расход в городе реально 12л как бы не ездил, то здесь 9,4-9,8 очень даже экономично (автомат+полный привод+ кондиционер). За 150 тыс км автомобиль показал себя очень хорошо поломок не было все запчасти по регламенту, оценка 8 из 10.

Роман

Дивитися всі 1754 відгука про Subaru
  • Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Vasiliy

Відгуки про моделі Субару