Subaru 1 відгук про Subaru Domingo

2.0

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива

якість матеріалів, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Subaru Domingo
Subaru Domingo 1990

Subaru Domingo 1990

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість

Плохим бензином подпортили двигатель, и теперь я трачу на каждые 100 км, по нашим сопкам, помимо 8 литров бензина ещё 2 литра масла. На нашем местном СТО "Субару" не хотят браться за его ремонт, ссылаясь на сложность работ и отсутствия запчастей на эту модель. Но я слышал, что от какого-то мотоцикла кольца могут подойти. Просто хочется знать заранее, какие нужны на замену кольца и колпачки, чтобы не остаться без авто, когда вдруг окажется, что таких или иных запчастей нет. Может кто-то реально что-то посоветует?

Машинка мне нравится. Вместимая, уютная, маневровая. Для моей семьи она в самый раз. Хоть нас сейчас и почти пятеро, но остаётся вакансия для ещё двух. Мы живём в сельской местности, и наш Субарик оказывает нам верную службу: и за водой съездить и контейнеры с мусором вывезти. Мог бы похвалить моё авто и за экономичность, но... Об этом в проблемах, ниже.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1754 відгука про Subaru
  • Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Vasiliy

Відгуки про моделі Субару

Відгуки про Субару Домінго по рокам

Хочете придбати Субару Домінго та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Subaru Domingo від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Субару Домінго будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.