Відгук Hyundai Creta 2017

Менше 6 місяців Час володіння
Погано
2.6

вартість обслуговування, керованість

Доброго дня! Не купуйте авто Хундай в салоні з гарантією! Купила авто 26.09.2017 і зіткнулася з безвідповідальністю гарантійного сервісу даного виробника. Я проходила всі ТО згідно з регламентом, після пробігу 30 тис. і пройденого ТО авто просто аварійно зупинилося на трасі, за 800 км від домівки. Я викликала евакуатор і з наказу офіційного сервісу доставила авто до найближчого сервісного центру. Машину вивантажили в суботу і сказали чекати до вівторка, бо в них немає спеціалістів. У вівторок повторилася історія і лише мої дзвінки на гарячу лінію допомогли і мені все-таки вирізали зламаний каталізатор і віддали машину та чекати по гарантії замінну деталь. Далі після проходження ТО на 60 тис. вийшов з ладу ДРУГИЙ каталізатор і повторилося все те саме: зупинка на трасі доставлення авто на евакуаторі, але цього разу мене вже промурижили 9 робочих днів і в гарантії відмовили мотивуючи це тим, що гарантія на дану деталь закінчується на 60 тис., а нічого що деталь замінна і проїхала лише 30 тис. від заміни! Не купуйте цих авто і не ведіться на їхні гарантії, а я подаю позов в суд!!! І вони мені вернуть не лише прямі витрати, а й моральну шкоду!!!

Валентина
27 жовтня 2020