Dodge 2 відгука про Dodge Caravan 2004 року

якість збірки

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Dodge Caravan 2004

Dodge Caravan 2004

Большой, надежный, красивый друг семьи.

Большой расход по городу, радиус при развороте.

Приветствую! Хочу поделиться впечатлением от машинки DODGE CARAVAN, он у нас 2004 года.Семья у нас большая: 3 взрослых, 2 деток и конечно же любимица семьи собачка Бэйба. Именно поэтому стали смотреть вариант минивена, так как в хэтчбек не помещаемся уже.Машина просторная, 7-ми местная, расстояние между сиденьями достаточно, чтобы пройти с пассажирского сиденья назад. На природе снимаем все сиденья и спим, как кровати евро размера. По мне с парковкой немного беда, так как морда хорошо торчит, если ставить ее в узком дворе. Расход по городу конечно ощутимый (примерно под 20 литров), конечно при объеме двигателя 3,3 грех жаловаться, но все же. За рулем сидишь и отдыхаешь, +10 баллов.

якість збірки

когда купил поменял тягу(болталась) при смене масла обнаружил стучек в двигателе обработал хадо и все прошло в конаково на лежачем полицейском пробил картер(алюминевый)-заклеил по большому счету менял только передние колодки пока не купил родные с ними пробег намного выше- в разы по стоимости 900-неродные 1300-родные с запчастями проблем нет

надежный, универсальный, достаточно уважаем на трассе,несмотря что он огромный внутри скачет по пробкам не хуже любой иномарки,грузил 1200кг и ехал 35км без особых проблем,на дальних расстояниях чувствуешь себя как в квартире. постоянно езжу в условиях разбитой дороги- страдают только диски.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 83 відгука про Dodge Caravan
  • Dodge Caravan 2004

Dodge Caravan 2004

Большой, надежный, красивый друг семьи.

Большой расход по городу, радиус при развороте.

Bagirka86

Дивитися всі 671 відгук про Dodge
  • Dodge Journey 2016

Dodge Journey 2016

Dodge Journey 2016

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма, ціна, шумоізоляція

Це перший мій автомобіль, так що порівнювати особливо нв з чим. Тому прокоментую те що мені подобається: По-перше - просторний салон. В багато автомобілів з моїм зростом 198 я нормально не поміщався, в цей же чудово поміщаюся, та й сама посадка в автомобіль зручна. Також сюди віднесу гнучке налаштування простору салону. Можливо скласти всі сидіння окрім сидіння водія і перевозити великогабаритні речі. По-друге - потужний двигун 3.6 дарує ястраві емоції, з задоволенням набераєш швидкість. По-третє - досить просте обслуговування. Хоча я й не мав досвіду, але з допомогою справляюсь самостійно. До мінусів можна віднести мультименійну систему в мене була маленька магнітола - але я замінив її на андроїд, а також зробив ще декілька апгрейдів. Що покращило функіонал автомобіля. Ще до мінусів можна було б ще віднести витрати пального, але для такої маси та динаміки витрати цілком зрозумілі. Загалом - цілком задоволений автомобілем.

Володимир

Відгуки про моделі Додж