Відгук BMW 520 2008

Унiверсал Кузов
Дизель Двигун
Задній Привід
Більше 5 років Водійський стаж

Автомобіль пригнаний з Германії, рестайлінг, 2008 року.
Має пристойний зовнішній вигляд, авто яке не залишає рівнодушним нікого, на ньому завжди є бажання їздити. 2-літровий турбований двигун з обертовим моментом в 350 н.м дав непогану динаміку автомобілю, та водночас радує розхід палива, цифри заявлені виробником місто 6.7л., траса 4.5л. на жаль особисто, коректно перевірити не встиг. Керованість авто на висоті, чітко реагує на повороти керма, завжди прогнозована траєкторія руху, без зайвих кренів та заносів. Підвіска в міру жорстка, що машина "Пливе" сказати не можна. Кліренса, поки вистачало, по лісах ще не їздив. Салон - сидіння спортивні, но на жаль не шкіряні, тому за зручність п"ятірка, а за практичність трійка. Панорамний люк додає ізюминку в інтер\'єр. Професійна навігація і великий монітор теж радують око. Подобається і функціональність приборної панелі. Коробка механіка 6 передач працює чітко, передаткові числа на мій погляд, підібрано добре, на 6 передачі на тахометрі 2000 об. швидкість 110 км.г. Багажний відсік цілком влаштовує своїм об"ємом. Щоб не відкривати повністю кришку багажника, є можливість відкрити тільки заднє скло, при цьому, шторка автоматично від\'їжджає вверх, для покращення доступу в багажне відділення. На жаль все коротко описати не можливо. На мій погляд авто варте уваги, надійне, престижне, ліквідне. Дякую всім за увагу.

Александр
02 серпня 2020