Nissan 3 відгука про Nissan Altima від перших власників

простір салону, витрати палива, динаміка, керованість, дизайн кузова

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Nissan Altima

дорожній просвіт

Перший власник 134 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобіль вартий уваги. В порівнянні з іншими 2.5 літровими двигунами дуже економний. По трасі зі швидкістю 90-110 споживає лише 6 літрів бензину. По місту, а я пересуваюся по Києву в пробках споживає 8-8.5 літрів. Великий і зручний салон, багажник також дуже великий. В обслуговуванні не дорогий. Коробка варіатор, не питається, в їзді дуже плавна. Авто хоч і велике, довжина майже 5 метрів, але дуже добре відчуваються габарити, є камера заднього виду, тому паркуватися легко. Рекомендую.

Nissan Altima 2016

дизайн кузова, коробка передач, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

динаміка, гальма, керованість

Перший власник 73 тис.км 11 л / 100 км Подорожі

Отличный автомобиль.
Просторный салон, современный дизайн.
Трассу держит на высоких скоростях отлично.

дорожній просвіт

Перший власник 77 тис.км 10 л / 100 км Поїздки в місті

Відмінний автомобіль,за час експлуатації не підводив,диски були 16,хочеться більших....динаміка чудова,акпп працює без ривків,комфорт на рівні кемрі.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 45 відгуків про Nissan Altima
  • Nissan Altima 2018

Nissan Altima 2018

Nissan Altima 2018

Плюсов много , лучше напишу минусы. 1-частичная замена масла в коробке раз в 15-20 тысяч. Так как коробка требует повышенного внимания. Это единственный минус что я обнаружил за пол года пользования. ТО дешевле немцев. Комфорт на уровне.

Руслан

Дивитися всі 6079 відгуків про Nissan
  • Nissan Primera 2002

2.6
Nissan Primera 2002

Nissan Primera 2002

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

Брав з рук, не знаю можливо така попалася. Просто найгірше авто що у мене коли небудь було, ВАЗ 21093 і то в рази краще. Обслуговування часте та дорогезне, постійні проблеми з датчиками АBS та постійно минає лампочка подушки безпеки, посилку навчився скидати сам, вистачає на пів року максимум, постійна проблема з датчиком пасажира на правій передній сідушці, пікаж навіть як пристебнутий. Роз'єднані клейму і все рішення. Постійні заміни стабілізаторів, перед/зад, поміняв демфер дорогий капець... Одним словом один негатив, продав і видихнув. До неї мав, ВАЗ, Паджеро потім знову ВАЗ і потім примеру, зараз їзджу на Гранд Вітара і отримую задоволення...

Віктор Володимирович Чорний

Відгуки про моделі Ніссан

Відгуки про Ніссан Алтіма по рокам

Хочете придбати Ніссан Алтіма та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Nissan Altima від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про Ніссан Алтіма будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.