Fiat 4 відгука про Fiat Scudo пасс. від перших власників

простір салону, витрати палива, керованість, якість збірки, динаміка

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Fiat Scudo пасс.
Fiat Scudo пасс. 2007

Fiat Scudo пасс. 2007

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма

коробка передач, шумоізоляція

Перший власник 225 тис.км 7 л / 100 км Сім'я

Автомобіль для сім\'ї чудовий. Хотілось би додаткову шумоізоляцію двигуна. Проїхав 120 000 км і топливної апаратури не дивився.

Fiat Scudo пасс. 2001

Fiat Scudo пасс. 2001

об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 285 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Авто мені дуже сподобалося гарний просторий салон. Дуже велика і багато функціональна панель приладів. Єдине що мені не дуже сподобалося те що він не має кондиціонера.
По витратах авто не є дороге в обслуговуванні. Коли пригнав то зробив повне ТО а саме заміна всіх рідин комплект ГРМ і перебрав повністю ходову. Тоді на автомобілі було 235000 км пробігу. По грошах коштував ремонт не дуже дорого десь в районі 6-7 тис. грн. На цей момент, до двигуна ніхто ще не дивився зараз на авто 285 тис. пробігу двигун повністю справний стоїть 2.0 JTD 140 кінських сил має дуже сильний запас сили. За 7 років користування міняв
масло регулярно і ричаги передні два рази. А так автомобілем задоволений.

Fiat Scudo пасс. 2008

Fiat Scudo пасс. 2008

шумоізоляція

Перший власник 147 тис.км Сім'я

Ідеальне сімейне авто. За 5 років експлуатації ніразу не підвело! Авто гарно себе почуває в будь-якїй ситуації, неважливо місто це чи село, а поїздка на природу взагалі його стихія) З собою можна брати все що завгодно, воно всеодно поміститься без зайвих проблем. Як кажуть ціна-якість. 100% відповідає цій машині!

Fiat Scudo пасс. 2005

Fiat Scudo пасс. 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 170 тис.км 7 л / 100 км Сім'я

Авто використовував протягом 7 років. За цей час приїхав 140 тис. км. Єдина слабість це шарові опори по наших дорогах виходжують 50-60 тис., але великий плюс, що їх можна реставрувати. Авто об'ємне, комфортна посадка для водія. Для сім'ї дуже чудовий автомобіль. Куди б не їхали, в нього можна помістити всі речі, які потрібні для подорожі, і відповідно не болить голова, що з собою брати, а що ні.

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Скудо пас. по рокам

Хочете придбати Фіат Скудо пас. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Fiat Scudo пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 4 відгука відгуків про Фіат Скудо пас. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.