Chevrolet 2 відгука про Chevrolet Nubira від перших власників

Перший власник 187 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Всем привет!

Перший власник 187 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Покупал Шевроле Nubira в автосалоне в 2004г. На то время это была новая модель. Это не прихотливая машина, она меня ни разу не подвила. Расход 8-10 литров газа, бензин 6 - 8 литров, все зависит от скорости и манера езды.
При 70 тыс. я поменял левый задний подшипник, передние стойки после лютой зимы и заменил сцепление. Следующее сцепление я заменил при 170 тыс. Шаровые заменил при 175 тыс. В целом я машиной был доволен.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 30 відгуків про Chevrolet Nubira
  • Chevrolet Nubira 2004

Перший власник 187 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Всем привет! Машину покупал в салоне, тогда это была новинка. Отъездил на ней 17 лет, 187 тыс. пробега, менял только расходники, масло не брало. Ни разу она меня не подвела, машина удачная. Обслуживание не дорогое, качество, дизайн на пять.

Владимир

Дивитися всі 5189 відгуків про Chevrolet
  • Chevrolet Bolt EV 2018

Chevrolet Bolt EV 2018

Chevrolet Bolt EV 2018

динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість

Перший власник 77 тис.км Поїздки в місті

Що скажу про Болта - динамічне із великим запасом ходу, підвіска в принципі не дуже жорстка норм . Із основних мінусів ,яскісь матеріалу салона - просто жах за свої гроші.Запчастини дуже дорогі ,особливо передня оптика і ходова частина ,взнавав коштує дорого ,як для такого класу авто.

Олександр

Відгуки про моделі Шевроле

Відгуки про Шевроле Нубіра по рокам

Хочете придбати Шевроле Нубіра та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Chevrolet Nubira від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Шевроле Нубіра будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.